Wpis z mikrobloga

@metaxy: jak ten rower trzyma się w pionie? To znaczy widzę, że pedał jest oparty o kask, ale dlaczego go nie przychyla w tamtą stronę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emcter: Te historie o Paryżu to są bzdury. Spokojnie można czuć się tam bezpiecznie i te historie o tym jak to wszyscy w nocy uciekają do domów to jest jakiś absurd. Być może (ale nie wiem, bo miałem pójść, ale w końcu pogoda się zrobiła masakryczna i tam nie trafiłem) w tych teoretycznie najgorszych okolicach jest inaczej niż w reszcie miasta, ale i tak mam co do tego wątpliwości. Spokojnie
  • Odpowiedz
@Xysz: właśnie przy wieży Eiffla jest sporo osób czarnoskórych, sprzedają pamiątki, a nawet zimne wino i piwo z wiaderek z lodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Micno: jescze mozna dodac ze paryz jako miasto od dziesiecioleci jest wielo narodowy, wyznzniowy, rasowy. chocby polska emigracja w xix wieku. wiekszosc duzych miast na swiecie, stolice tym bardziej, takie sa. dodatkowo patrzac na historie krajow ktre kiedys byly imperiami kolonialnymi nie ma nic dziwnego ze maja duza roznorodnosc rasowa. jesli nadajesz mieszkancom koloni obywatelstwo to czesc przyjedzie z chlebem do metropili. ale dla duzej czesci ludzi w polsce to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
To ten słynny Paryż na zdjęciu gdzie podobno tyle imigrantów pod wieżą Eiffla i strach tam się poruszać?

@emcter: jest dużo. Niebiałych jest chyba więcej niż połowa. Tym niemniej nic złego powiedzieć nie mogę. Ot są sobie. Trudno mieć zdanie po pół dnia.
@Trsnu: @frizik: @skrytek: @laquilat: a dziękuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pamiętaj wypokowe słowa: Francja upada( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@marg-g: może zdążę wyjechać zanim upadnie.
@borsiu: z przykrością stwierdzam, że nie pomogę. Znam się na jeździe, nie na sprzęcie. Sam swój oddaję po prostu do serwisu.

dwaj jedziesz do Czarnobyla rowerem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie wiem czym się tak podniecać, kawałkiem stali ...?

@mblack: Ty podniecasz się grami, a ja kawałkiem stali. Ot każdy ma inny gust.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ten moment gdy @metaxy: w 1 dzien zrobo wiecej km niz Ty w rok a w caly trip wiecej niz Ty przez cale zycie xD

@Niebadzlosiem: każdemu wg potrzeb. Nikt nie każe i nawet byłoby to głupie, jeździć tyle co ja. To nie jest zdrowe. Ale to lubię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: coś Ty rowerem tam pojechał? Jak? Którędy? Ile czasu Ci to zajęło człowieku? Nie miałeś nic innego do roboty? Ile Cię kosztowały noclegi? Ile Cie kosztował smar do łańcucha? WTF?

XDDDDD

Gratuluję!!! I miłego powrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... mam nadzieję, że też na dwóch kółkach ()
@orzak: tak, powrót na dwóch kółkach. Zajęło 10 dni,
  • Odpowiedz
tyle imigrantów pod wieżą Eiffla i strach tam się poruszać


@emcter: Tak, tylko nie w miejscu zdjęcia a bliżej wieży. Stoi tam stado murzynów z plastikowymi wieżami Eiffela i są bardzo namolni.
  • Odpowiedz