Wpis z mikrobloga

@DomPerignon Pod tym wpisem jedyne co ma związek z polityką to twój avatar.

Jak wszędzie ją widzisz - nawet w bardzo powszechnym wytykaniu Paryża chociażby ze względu na to co napisałem - to lepiej odstaw.
  • Odpowiedz
@emcter: Ja byłem w środku w nocy w Paryżu kiedyś i nikt mi nic nie zrobił. A murzyn pod wieżą Eiffel'a to nawet opuścił cenę o 80% na tandetę jak się dowiedział, że jestem z Polski.
  • Odpowiedz
@Adrian00 O takie informacje mi chodziło bo jak czytam, a nawet nie byłem (chociaż zawsze puszczam to przez palce - no chyba że chodzi o Meksyk) to Paryż jest powszechnie demonizowany.

Na zdjęciu jest zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@metaxy: sorry ze tak bezposrednio i pod takim watkiem ale sobie pomyslalem ze kto jak nie Mireczek w Wykopu co aktulanie robi Tour de Europe. od 2 tygodni slysze cykanie w rowerze podczas pedalowania z prawej strony, gdy korba jest pomiedzy 3 a 6 patrzac na nia z boku, przy srednim i duzym obciazeniu, jak jade na mega luzie cykania nie ma, co to moze byc?? brac sie za to
  • Odpowiedz
@metaxy: coś Ty rowerem tam pojechał? Jak? Którędy? Ile czasu Ci to zajęło człowieku? Nie miałeś nic innego do roboty? Ile Cię kosztowały noclegi? Ile Cie kosztował smar do łańcucha? WTF?

XDDDDD

Gratuluję!!! I miłego powrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... mam nadzieję, że też na dwóch kółkach ()
  • Odpowiedz