Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna panicznie boi się latać samolotem. Pierwszy raz leciała dwa lata temu. Od tamtej pory tylko polsza bo strach niemiłosierny. Teraz powoli się przekonuje ale sadze, ze z uwagi na to ze minęło już trochę czasu. Poczytalismy w internetach i okazuje ze się xanax jest często używany wręgi typu sytuacjach.

No i teraz pojawia się pytanie, co o tym sądzicie Miraski? Jakieś tipy, doświadczenia, przemyślenia na ten temat?

No i jaka dawkę? Jedna tabletka wystarczy żeby zniwelować strach? Mogę załatwić 0,5g (zaznaczam ze chodzi tutaj o zażycie w celu przeżycia lotu a nie #!$%@? się w kosmos dlatego pytam doświadczonych) #pytanie #narkotykizawszespoko #xanax
  • 6
  • Odpowiedz
@kwiato Też się boję podróży lotniczych, a latam sporo ze względu na pracę (przynajmniej kilka razy w miesiącu), Xanax jest zbawieniem. :) Biorę zwykle 1mg godzinę przed lotem. Czasami 2mg i wtedy całą podróż przesypiam.
  • Odpowiedz
@kwiato Potrafię wszystko w tym stanie ogarnąć, i nie mam problemu z obudzeniem się. :) Ale tak czy siak radzę przetestować Twojemu różowemu tolerancję na lek w warunkach domowych, tak na wszelki wypadek, bo nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje.
  • Odpowiedz
@kwiato: Jeśli jest to naprawdę silny strach, na skraju paniki, to 0,5 może nie wystarczyć. Ale jeśli weźmie np. 0,5 5 godzin przed lotem, 0,5 3 godziny przed i 0,5 godzinę przed wejściem, to na bank będzie zajebiście xD
Ale wszystko zależy od jej reakcji na benzo, dużo od np. wagi. Jesli waży 50 kg i nigdy nie miała styczności z tego typu substancjami, to raczej wystarczy 0,5 na godzinę przed
  • Odpowiedz