Wpis z mikrobloga

@b3liaR: ja mam S1000RR ale jezdzilem na prawie wszystkich innych. Kupilbym znowu BMW bo to jest jednak najlepszy motor w klasie, zawieszenie, prowadzenie, moc - wyraznie odstaje od reszty. Koniecznie po wydechu trzeba zrobic remap, motor dostaje mega kopa. Gdybym mial zmieniac motor dzis to pewnie poczekalbym chwile na S1000RR 2020. Panigale to shit, v4 ujdzie ale szalu nie robi. Yamaha jest super ale R1M jest duzo lepsza. Honda to
  • Odpowiedz
@Jofiel: nowy model BMW, S1000RR 2020 - mozna kupic juz teraz jednak tu gdzie mieszkam bedzie dostepny za rok, moze w Polszy juz jest. Na calym swiecie poki co problemy z dostawami
  • Odpowiedz
@Jofiel: tez bym kupil M bo potem aftermarketowe dodatki sa kosmicznie drogie. Ja sie wstrzymam ze zmiana bo jest jakis fuckup i w Europie jest akcja serwisowa na zmiane silnika a Amerykanskie wersje maja bardzo okrojona moc od 2 do 6 biegu zeby spelnialy normy euro5. Dlatego BMW ograniczylo dostawy i malo kto juz ma swoj motor heh
  • Odpowiedz
@Jofiel: nie, nowe 2020 w Europie sa wezwane na wymiane calego silnika z powodu awaryjnej skrzyni biegow. Dotyczy 30% sprzedanych egzemplarzy czyli jak podali jakis 300 sztuk w EU
  • Odpowiedz