Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: jeśli czytał byś książki to byś wiedział że Geralt wcale nie wyglądał jak heros z silną szczęką....
Ludziom się wydaje że wizerunek z W3 to taki prawdziwy Geralt a prawda jest taka że Geralt z W1 był najbliżej książkowemu wizerunkowi
  • Odpowiedz
Ludziom się wydaje że wizerunek z W3 to taki prawdziwy Geralt a prawda jest taka że Geralt z W1 był najbliżej książkowemu wizerunkowi


@szalonyonanista: w takim razie bardzo dobrze, że mają w dupie książkę i w1 ʕʔ
  • Odpowiedz
czytałem książki, ale mówimy o serialowej adaptacji. wolę oglądać kwadratową szczękę Cavilla niż pokraczną gębę zbliżoną do tej z Wiedzmina 1 xD


@NieBojeSieMinusow: No ja bym wolał oglądać odpowiednią odpychającą gębe wiedźmina niż jakiegoś gigachada, mam nadzieje że tego nie przeseksualizują tak jak gier.
  • Odpowiedz
jeśli czytał byś książki to byś wiedział że Geralt wcale nie wyglądał jak heros z silną szczęką....

Ludziom się wydaje że wizerunek z W3 to taki prawdziwy Geralt a prawda jest taka że Geralt z W1 był najbliżej książkowemu wizerunkowi


@szalonyonanista: Mi się w W2 podobał jako Geralt growo-książkowy.

W W1 miał taką paskudną, ale jednocześnie okrągłą,
Scooterek - > jeśli czytał byś książki to byś wiedział że Geralt wcale nie wyglądał j...

źródło: comment_yAPoxemHdzh0SP1PZrZN2z9Cjzx1XVRp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@kluha666: wolałbym żeby Geralt był bardziej złodupcem. W książce od samego patrzenia na jego twarz ludzi odrzucało, czuli obrzydzenie, wstręt i strach. Także dla mnie jest za ładny, łagodny i za mało zdezelowany. Zdecydowanie najbardziej pasował mi Geralt z Wiedźmina 1
  • Odpowiedz