Wpis z mikrobloga

Instagramerka grozi mi pozwem za to, że pod jej zdjęciem reklamującym ciuchy napisałam, że ciuchy z alie nie są tak cudownej jakości jak ona twierdzi (widać było, że nawet od jednego dostawcy z alie ściąga ciuchy).
Kurde, czekam już na pismo


XD

#heheszki #instagram #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
M.....n - Instagramerka grozi mi pozwem za to, że pod jej zdjęciem reklamującym ciuch...

źródło: comment_IwSgFpcTttdZibGTpNm5WLM7yqXakmAA.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instagramerka grozi mi pozwem za to, że pod jej zdjęciem reklamującym ciuchy napisałam, że ciuchy z alie nie są tak cudownej jakości jak ona twierdzi (widać było, że nawet od jednego dostawcy z alie ściąga ciuchy).


@Muireann: i jak się uprze, to cię przez sąd przeciągnie...

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej
  • Odpowiedz
@Muireann:

Nie powiedziała, że oddaje sprawę do SWOJEGO prawnika, więc pewne blef ( ͡° ͜ʖ ͡°).

BTW, prawnik to chociaż zarobi na takiej idiotce, bardziej szkoda pracowników sądu/prokuratury, którzy muszą takie pierdy czytać i na nie odpisywać.
  • Odpowiedz
@Muireann: to już zależy od skali jej desperacji, trochę mam do czynienia z prawem, nie o takie rzeczy ludzie się sądzą, a biedni stażyści w prokuraturach/sądach paczą i płaczą bo muszą takie g---o obsługiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz