Wpis z mikrobloga

@Muireann: I to jest znamienne dla naszych czasów. Ludzie są bardziej świadomi swoich praw, co jest dużym plusem, ale jednocześnie uważają to prawo za uniwersalne narzędzie do rozwiązywania prywatnych spraw i karania innych. Nie można już napisać, że ubrania są złej jakości, bo ktoś powie, że to hejt. Nie wiem, co to za sklep, ale przeważająca większość polskich modnych butików i buticzków zamawia z Allie. Często robię tak, że coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@samuraj24:

że nie może rządać zapłaty w myśl artykulu bla bla regulaminu allegro. A jedyne co mogę to może żadać zadość


Ej, jak można w dwóch zdaniach po sobie napisać inaczej ten sam wyraz? xD
  • Odpowiedz
@JaninaBlondyna:

Chyba Panienka miała na myśli działanie na szkodę (ʘʘ)

Zawsze mam będę z ludzi którzy straszą sądami powołując się na całkowicie zmyślone i nie istniejące paragrafy. Nawet średnio rozgarnięty człowiek który nigdy nie kończył prawa zauważy że ma do czynienia z debilem.
  • Odpowiedz
@Muireann: ty to chyba tylko atencji szukasz co? Zmyślona sytuacja, że nie chcesz podać profilu insta? Przecież podanie linku do czyjegoś konta nie jest zabronione czy karane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@samuraj24: swoją drogą co te polaki mają z pieczątkami? przecież pieczatek nie trzeba używać nawet mając firmę tylko w polsce sie dowala pieczątki i bez pieczatki uważa sie ze jest nieważne xd bo pieczatke tak trudno podrobić..
  • Odpowiedz
  • 0
@plu5 pisze wam, że laska ma 2k obserwatorów i byłam jedyną osobą która nie srała brokatem pod każdym jej zdjęciem XD nie chce mi się z nią kłócić ani szamotać zwłaszcza, że to kumpela moich znajomych z rodzinnego miasta xD
  • Odpowiedz