Wpis z mikrobloga

Witam mireczków! Cóż to był za miesiąc zarabiania!
W tym miesiącu zarobiłem: 284,6zł.

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

Na tych stronach zarabiałem:
Opinie.pl - w tym miesiącu zebrałem 6 tysięcy punktów. Jest to około 30 złotych. Zadowolony jestem jak na tę stronę, bo tutaj zazwyczaj miałem o wiele mniej ;d. Zazwyczaj mamy 3-4 ankiety na miesiąc wysyłane na maila.


Klub Kantar - w tym miesiącu zarobiłem około 820 punktów ~28zł, nie ma tutaj reflinka, także można śmiało wbijać ;). O wiele słabszy miesiąc od poprzednich. Chyba najsłabszy, ale to oznacza, że lipiec może być tylko lepszy ;).

Surveyo24.pl - na tej stronie zarobiłem ~14,6zł i ten wynik przyjmuję w pełni. W tym miesiącu miałem mało czasu, był nawet tydzień w którym w ogóle nie sprawdzałem ankiet, także rozumiem, że po prostu nie było jak zarobić :). Jak ktoś spędza dużo czasu na telefonie/komputerze i jest w stanie co jakiś tam czas sprawdzić stronę główną to można śmiało polecić.


Clixsense.com - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Mój ulubiony portal - zarobiłem na nim w tym miesiącu ~103zł. Klasycznie najlepszy portal pod względem zarobku. Ankiet masa, serdecznie polecam. Stronę można sprawdzać kilka razy dziennie - nie przychodzą powiadomienia na maila.


I-say.com - Strona bez reflinka, zarobiłem około 14zł, ale mimo wszystko stronę lubię. Najmniejszy zysk, ale warto mieć tutaj też konto :). Ogólnie polecam założyć konta na każdej stronie i co jakis czas sprawdzać czy są ankiety.

Prolific - Brak reflinka. Strona bardzo fajna, zarobiłem na niej około 55zł. Jest to najlepiej płacąca strona w przeliczeniu za jedną ankietę. Minusem jest to, że ankiety w języku angielskim (nie odrzucą was z żadnej ankiety, tylko trzeba uważać na pytania weryfikujące, sprawdzające czy czytacie ankietę). Nasze odpowiedzi muszą być zatwierdzone, trwa to średnio 2 dni. Warto mieć otwartą kartę w przeglądarce i zerkać na pasek czy nie ma czasem żadnej ankiety. Istnieje tam przelicznik, że najniższa możliwa płaca w przeliczeniu na czas ankiety to 5 funtów na godzinę i serio tego przestrzegają. Zdarza się, że czasem jest 10 funtów na godzinę przelicznik, także fajnie :).

Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem około 20zł - jest ich bardzo mało, ale konto warto mieć, spojrzeć zawsze można czy jest jakaś ankieta :) Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!


LifePoints - W tym miesiącu średnio (tak jak reszta - nie sprawdzałem ankiet przez dłuższy czas) 20zł. Stronę polecam, ankiety po polsku, dość fajny przelicznik punktów na pieniądze :)

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]

Dawisek - Witam mireczków! Cóż to był za miesiąc zarabiania!
W tym miesiącu zarobiłe...

źródło: comment_ONB5ZwfhCberBzTwkKRzJRVjD7bvYUnX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@lubie-solnik: Zależy od strony i możliwości. Z clixsense odbieram na zalando, studentswatch na konto, opinie na konto, kantar na konto, surveyo na paypal, prolific na paypal, lifepoints na paypal
  • Odpowiedz