Wpis z mikrobloga

Mirki, ku przestrodze:

TLDR: Nie warto być altruistą. Nie warto być sentymentalnym. Nie warto być dżentelmenem.

Kilka miesięcy temu rozstałem się z dziewczyną, z którą od półtora roku mieszkaliśmy w mieszkaniu należącym do moich rodziców (bo po co obcemu płacić, jak jest opcja, nie?) i płaciliśmy za to jakieś śmieszne grosze. Jako, że wtedy wydawało mi się, że rozstawaliśmy się w relatywnie dobrych relacjach, ot po prostu to jednak nie to, mówi się trudno i żyje się dalej, mieliśmy dwa koty a ponad to nadal coś do niej czułem, postanowiłem że będzie łatwiej mnie samemu się wyprowadzić (zwłaszcza, że zmieniłem pracę i potrzebowałem lepszego dojazdu), niż jej z dwójką kotów.

Jako, że moi rodzice zawsze ją lubili i rozstaliśmy się w "przyjacielski" sposób, dostała preferencyjny najem - tak o dobre kilka stówek mniej, niż cena rynkowa.

Po jakimś czasie (podejrzeń nabrałem około miesiąca temu, ale przyznała mi się do tego wczoraj) okazało się, że jej szybka zmiana zdania od "zamieszkajmy przez jakiś czas osobno" do "rozstańmy się", była spowodowana bolcem, na którego ostrzyła sobie ze wzajemnością ząbki już od jakiegoś czasu, którego poznała na zajęciach sportowych.

Efekt jest taki, że #!$%@? miesięcznie ponad dwa klocki na klitkę 29m2 (szukana na szybko, to jedna z tych głupich życiowych decyzji, które czasem się podejmuje pod wpływem emocji).

Za to moja była mieszka sobie za półdarmo w mieszkaniu należącym do moich rodziców, w którym rżnie się z kolesiem, dla którego mnie zostawiła.

A powinienem ją był po prostu wyrzucić na zbity pysk (gdybym wtedy wiedział o bolcu, to bym tak zrobił).

Czuję się jak skończony frajer...

Mam nadzieję, że jakiś Mirek dzięki przeczytaniu tego wpisu, uniknie kiedyś podobnego błędu.

#przegryw #rozowepaski #32lataidalejglupijakbut
  • 81
Po jakimś czasie (podejrzeń nabrałem około miesiąca temu, ale przyznała mi się do tego wczoraj) okazało się, że jej szybka zmiana zdania od "zamieszkajmy przez jakiś czas osobno" do "rozstańmy się", była spowodowana bolcem, na którego ostrzyła sobie ze wzajemnością ząbki już od jakiegoś czasu, którego poznała na zajęciach sportowych.


@PanAfera: czy wytlumaczy jakis rozowy pasek dlaczego skoro macie dobrze w zwiazku i nie jest to zwiazke ktory trwa trzy miesiace
@Key_user: Obchodzi, ze względu na pobudki, którymi się wtedy kierowałem, a które okazały się zupełnie z dupy. Rozumiem, że lubisz być wykorzystywany i w analogicznej sytuacji (tak, tak, wiem, nie znalazłbyś się w niej - z komentarzy wnioskuję, że nikt nigdy nie popełnił takiego błędu) też by Cię nie obchodziło?