Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Naszła mnie w sumie taka myśl że może powinienem się zabić. I tak już w życiu nic nie osiągne, znajomych nie mam, zainteresowań nie mam, inteligencją nie grzesze sam jestem nieszczęśliwy z tego mojego #!$%@? życia. Po #!$%@? to dalej ciągnąć jak i tak już nie będę normalny? Nawet nie biorę tego personalnie, już nawet nad tym nie płaczę może po prostu tak już musi być, może jakaś siła (którą da się wyjaśnić w naukowy sposób coś jak selekcja naturalna) zmusza niektóre jednostki do samobojstwa żeby Ziemia nie uległa przeludnieniu? Nie wiem, zaczynam #!$%@?ć bezsensu bo w głowie mi już #!$%@? od #samotnosc szczerze mówiąc jestem ciekaw jak długo to jeszcze wszystko pociągne. Jako ucieczkę od swoich codziennych problemów których rozwiązać sie nie da palilem sobie zioło zawsze miałem takie przeświadczenie w głowie że dzisiaj zapale i jakoś ciągnąłem to wszystko. Ostatnimi czasy chciałem zrobić coś produktywnego więc zioła nie palę już od dawna ale #!$%@? z tego wszystkiego, nie mam motywacji do niczego, nic mnie nie interesuje chciałbym poświęcić sie jakiejs pasji ale nie mogę. To nie wina zioła bo czułem coś takiego już przed tym jak zacząłem palić. Nie wiem co mam ze sobą zrobić tak bardzo pragnę socjalizacji ale nie umiem rozmawiać z ludźmi. Wszystko sie #!$%@? coraz bardziej nie mam pojecia co robić #!$%@? gdybym miał chocciaz jakieś zajęcie a jestem nudną #!$%@?ą.
#przegryw #gownowpis #depresja #nerwica #psychiatria #samotnosc
  • 10
  • Odpowiedz
Naszła mnie w sumie taka myśl że może powinienem się zabić


@psychoACID: jestem ekspertem, zaufaj mi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poogladaj sobie horrorek w nocy, ale mega straszy. Nie bedziesz sie juz czul samotny i bedziesz chcial zyc, a nie umierac xD
  • Odpowiedz
@psychoACID

może jakaś siła (którą da się wyjaśnić w naukowy sposób coś jak selekcja naturalna) zmusza niektóre jednostki do samobojstwa żeby Ziemia nie uległa przeludnieniu?


Obecnie świat przeludnia się tak szybko, że zatrzymałby to tylko globalny konflikt, oraz oczywiście apokalipsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psychoACID: Przeczytaj uważnie. Jak chcesz się zamykać w sobie i w 4 ścianach to rób to z pasją. Znajdź coś co cię jara, może kalistenika? Można ćwiczyć na chacie. Może elektronika/elektryka? Najwyżej prąd w bloku #!$%@? a jak najbardziej ciekawa sprawa. Może spawanie? Imo wszystkie zawody typu elektryk, elektronik, spawacz, mechanik są #!$%@? ciekawe bo musisz w nich znać takie #!$%@? drobnostki.

Może nawet botanika? Podcinanie drzew, pielęgnacja. Może chemia? Jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzam: jedyny komentarz który mi pomógł w jakiś sposób, dzięki. Po prostu nie mogę się zająć niczym konkretnym bo mam sie za nieziemskiego głąba i nie ważne za co sie zabieram zawsze jest ta myśl w głowie że jestem na to za głupi.
  • Odpowiedz
@psychoACID: W punktacji na studbazę byłem pośrodku, a okazuje się, że na koniec roku ustałem się z ludźmi z czołówki. Godziny poświęcone na robienie matematyki której nie dorastałem do pięt. Nie jestem inteligentny, ale zawsze prę do przodu i finalnie jestem dalej od osoby inteligentnej. Ci inteligenci do których się przyrównujesz, to zazwyczaj osoby które podchodzą luźną ręką do wszystkiego. Prędzej czy później ćwicząc codziennie #!$%@? gościa który ćwiczy dwa razy
  • Odpowiedz