Wpis z mikrobloga

@Zabajka Magda też się na imprezach bawi z Olkiem, ciągle przebywają razem a widać, że przy mamie tak sie o nim wypowiadała zeby zjeby potem nie dostać XD więc się " spotykają " XD
@Zabajka podobno Magda powiedziala kiedys Angeli ze jej rodzice, a zwłaszcza mama strasznie już naciskają na nią, że już ma tyle lat to powinna mieć męża, dzieci i wgl XD więc może Mariolka stwierdziła, że obojetne jaki typ, ważne żeby Magda miała faceta bo jak to tak w tym wieku być samemu XD ale nie wiem, mogła tez poprostu nie wiedzieć o tym co sie tam działo
@Gabka_xd: Nie sądzę, że przez 6 lat dałoby się to ukryć. Mariola miała na nią ewidentnie swój plan i teraz jest wściekła, bo plan się rypnął. Nie dość, że kasę ma już swoją, a pewnie zarobi jeszcze większą, to facet zupełnie się w kanony Marioli nie wpisuje. Zresztą miało się przecież nie udać po wyjściu, a tu nic nie zapowiada katastrofy. No i typowy mezalians się szykuje.
@Zabajka Może jak pozna Olo to zmieni zdanie, bo moim zdaniem pasuje do Madzi i widać, że super sie dogadują po wyjściu i coś tam między nimi jest ;) A jak Mariolka bedzie sie wtrącać i mieszać jak #!$%@?, to za 10 lat Magda dalej bedzie sama, a ona dalej bedzie narzekać o wnuki XD najlepiej niech da im żyć swoim życiem, przestanie Magdę tak stresować i naciskać i wszystko będzie super
@Gabka_xd: myślę, że ona celowo chciała żyć w UK, żeby być z daleka od toksycznej mamuśki. To, że nie chciała wychodzić na zewnątrz, jej reakcja na widok mamy po wyjściu, brak naturalnego odruchu przytulenia. To, że kilka razy mówiła, że boi się reakcji mamy po wyjściu z domu, że mama to taka bardzo sroga osoba- o czymś to świadczy. Chyba lepiej zaznać chwili szczęścia i być potencjalnie skrzywdzoną przez Olka, niż
@siedzesamawdomu ale jak dobrze teraz to wszystko poprowadzi to może być bogaty ;) z tego, co jedna laska pisała na insta, od kad Olo powiedział że będzie tym trenerem personalnym to tyle osób się do niego zgłosiło że wolne terminy ma dopiero na gwiazdkę ;) plus inne rzeczy którymi może się teraz zajmować, jakiś projekt z Igorem robi, pewnie będą się zgłaszać do niego po jakieś reklamy na insta albo właśnie po
@el_waryato na Magdy miejscu też bym #!$%@?ła XD bo co innego pogadac przez telefon chwile i nara, a co innego słuchać tego non stop będąc blisko XD to robisz źle, to powiedziałaś #!$%@?, tak sie nie powinnaś zachowywać XD sama Magda powiedziala że Mariola nie lubi i sie #!$%@? jak ona sie tak " głupio " zachowuje XD A w UK mogła być przez większość czasu sobą i nikt jej nie oceniał,
@BananowyBananowiec dlatego mówię że Marioli pewnie było obojętne co sie tam między nimi dzieje, ważne żeby Magda miała faceta, a jak to był facet który miał hajs i mogl jej zapewnić bogate życie to już wgl Mariola nic nie widzi, nic nie słyszy XD bo nawet od kad Magda wyszła z BB, to nie widac nią jakiegoś ogromnego zainteresowania facetów chociażby nie wiem, w komentarzach pod zdjęciami XD A Olo to zainteresowanie
@Gabka_xd: Bo wiesz, Madzia mimo że ją naprawdę bardzo lubię, uważam że jest urocza i że takich ludzi generalnie brakuje, to jednak na takie zwykłe życie na codzień może być cholernie trudna. I facet, który chce z nią być musi naprawdę dużo "zgryźć". A Olo widać, że naprawdę się stara. I wydaje mi się, że ona też już to zauważyła.
@Zabajka szczerze to ja sie czasami dziwię że mimo wszystko mu się chce, podziwiam za wytrwałość. Bo mimo tego, że on święty nie jest i też swoje powiedział w programie to jednak musiał znieść więcej #!$%@? #!$%@?, tego że sie we wszystko wtrącał i nie zostawiał ich samych nawet na 5 minut, bo to nawet mnie #!$%@?ło, a nie brałam udziału w tych sytuacjach ;) A on jednak pokazał niebywałą cierpliwość i
@Gabka_xd: Ale widzisz koniec końców opłacało mu się być cierpliwym, bo po wyjściu #!$%@? u Madzi całkowicie poszedł w odstawkę :). A bez niego u boku będzie im na pewno lepiej.

Mam również takie samo zdanie, że on się serio zakochał. Zresztą przecież, kiedy to mówił, nie miał bladego pojęcia jak bardzo popularna jest Madzia na zewnątrz i jak jest odbierana przez ludzi. Więc nie wiem skąd to #!$%@? o fejmie.
@Zabajka #!$%@? już teraz nie ma dużego pola do popisu, bo widać że Magda już nie ufa tak ślepo ludziom, sama mówiła że sie nie przejmuje opiniami ludzi tylko tym co czuje ;) że nawet opinią mamy nie będzie sie sugerować, zresztą mowila ze sama Mariola jej mowila żeby słuchała serca ;) poza tym tutaj mogą już rozmawiać o wszystkim, nie mają " tematów zabronionych " więc nawet jakby #!$%@? znowu coś
@Gabka_xd: No właśnie też myślę, że to się wbrew wszelkiej logice uda. Spędzają mnóstwo czasu, oboje mówią, że jest im dobrze razem, że się dogadują i nie kłócą. Czego chcieć więcej po dwóch tygodniach? No przecież ślubu nie będą po takim czasie planować na litość boską :)