Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: cena tak jak normalnie coś 20$, znaczy za Heartbreakera teraz to pewnie już więcej może trzeba dać bo wyszła nowa edycja, tamtej już nie produkują, stąd to teraz limitowane egzemplarze są, więc mogą być droższe (aczkolwiek ja jak kupowałam jakos 2 lata temu kolezance to 50 zł zapłaciłam chyba), jeśli chodzi o 4 mini - ta co pokazałam to własnie jest chyba edycja specjalna więc pewnie cośtam droższa ale nie
@akane93: ojjj zgadzam się, w ogóle płyty od yg sa moim zdaniem najlepiej wydawane :D jak na razie największym dla mnie rozczarowaniem był repackage snsd run devil run... w pudełku jak od płyty dvd z filmem :( dobrze że nadrabia to fajnymi piosenkami
@Sergeant_Matt_Baker: Cena niekoniecznie różni się od innych, ale tak jak @ewanq pisała, płyta GD jest teraz o wiele droższa.

@ewanq: Z płytami to będe nadrabiać dopiero. Ale np. album od mblaq też aż tak nie powalił. Wielkość miał normlanej płyty, pare bajerów (karotnik). Photobook(o ile można go tak nazwać) też malutki. Tylko tyle, że zdjęcia podwójnie dorzucili, to akurat fajne. Ale moim zdaniem za mało jak za pełny album. To
@akane93: No właśnie chciałbym częściej ale w tygodniu jestem w domu właściwie o 21 dopiero więc nagrywanie odpada. Gdybym miał kamerę albo chociaż jakiś przyzwoity aparat to nie byłoby problemu ale nagrywając telefonem to muszę mieć jednak światło dzienne żeby to jakoś wyglądało. Dodatkowo tu gdzie mieszkam jest małe dziecko więc o ciszę ciężko też :\ Także Dal Shabet pewnie dopiero za tydzień będzie...