Wpis z mikrobloga

@akane93: No coś Ty, po nagraniu jednego już mi się nie chce xD Muszę kilka razy zawsze zaczynać bo na początku się strasznie mylę, dopiero za którymś razem jest ok więc to mi z pół godziny schodzi ;p Chyba ze nagram ciągiem nawet z błędami i po prostu potem zmontuje, tylko nie wiem czy chce mi się w to bawić.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Niom, montowanie jest męczące.. To się nie myl! :D Kurde pół godziny to nie tak wiele jak na jedną płyte :P Ale za to później jaki spokój. Tylko dodajesz co jakiś czas i tyle ^^ A nie, po pracy zmęczony czy dziecko czy cokolwiek, a tu jeszcze trzeba coś nagrać..

Taka mała rada ode mnie ;)
  • Odpowiedz
@akane93: Chce sobie najpierw kupić wszystkie albumy które lubię i uważam że warto(i tak jeszcze chyba raz tyle będę musiał zamówić xD), a potem już na bieżąco więc pewnie 1/2 miesięcznie bo wątpię by pojawiało się więcej wartych uwagi.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Ja tak samo, najpierw poprzednie ( już zrobiłam małą listę czyje kupić), a potem na bierząco ^^

Póki co kupuje sobie soczewki, dlatego płyty zaczne kupować od przyszłego miesiąca (w końcu) ;p
  • Odpowiedz
@akane93: no najwyżej właśnie będę pojedynczo na ebay zamawiał bo czasami widzę że są. Swoją drogą miałem najpierw kupić te starsze płyty a tu wyszła nowa płyta A Pink, Crayon Pop i chyba jeszcze IU ma być niedługo więc trzeba zamawiać :x
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Haha no jest, ale bez przesady ^^ ALe jak będzie photobook, to wtedy też kupuje :D

Szukałam coś na temat tego singla i się dowiedziałam, że wydały wczesniej minialbum czy coś. I nigdzie raczej już tego nie ma T_T

IU ma pare fajnych piosenek, ale płyty raczej bym nie kupiła. Chyba że wyda teraz na prawdę fajny album
  • Odpowiedz