Wpis z mikrobloga

@Bebluch: Gra wciągająca, ładna graficznie i ogólnie chyba najlepsze dinozaury jakie znajdziesz w grze komputerowej, począwszy od efektów dzwiękowych po animacje. Jednak pod względem deweloperki porównałbym ją do DayZ. Rozwija się w podobnym tempie i choć już jest grywalna i można z niej czerpać wiele przyjemności to potrzebuje jeszcze sporo kontentu.
Jest jakaś Polska społeczność graczy?


@Bebluch: Nie wydaje mi się, grałem w to trochę kiedyś, ale czekam, aż będzie więcej do roboty. Coś tam kiedyś czytałem, że mają dodać ludzi, ale nie wiem jak z balansem. Gra na pewno ma duży potencjał na coś fajnego. Drugą stroną medalu jest fakt, że developerzy są mega #!$%@? i potrafią banować i wyzywać graczy jak coś im się nie spodoba.
@Bebluch: to już różnie, od kiedy aktualizacje są rzadkie i nie zmieniają mapy głównej od jakiegoś roku V3 to pytam na serwerach deathmatch, przeważnie serwer TooManyBirds, a tak to jak była fajna ekipa 5-10 osób to pykalismy na survivalu. Trzeba jeszcze wspomnieć że jakieś 1,5 roku temu dostępne były mody które bardzo urozmaicaly grę, nowe mapy najlepsza ever Pangaea Insula - z powodu dużej różnorodności biomów no i tworzone przez graczy