Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Palnior9: te "leki" działają na zasadzie wyparcia jednego nałogu drugim. Zawarta w nich "substancja czynna" jest zaraz po nikotynie jednym z bardziej uzależniających środków.

Najlepiej po prostu przestać brać cokolwiek i osobiście karać się za odstępstwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@kapuczina_corki_somsiada: nie znasz się a się wypowiadasz. Tabex i desmoxan zawierają cytyzyne która działa podobnie jak nikotyna, powodując łagodzenie głodu nikotynowego. Rzadko kiedy trzeba je brać przez całe 25 dni, często się o nich zapomina i przestaje palić
  • Odpowiedz
  • 2
@kapuczina_corki_somsiada: Znam skład i zasadę działania. Brakowało mi takiego bakcyla żeby zacząć. Poprzednia przerwa była rzuceniem bez niczego. Pierwsze trzy dni i albo to siła placebo albo naprawdę nie chce mi się palić. Mój nałóg to bardziej siedzi w głowie i te 25 dni mogą mi dużo pomoc :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arturitto: Wczoraj po 3 piwach aż zrobiłem kółko po pokoju ze zdziwienia ze po prostu mi się nie chciało palić, wiec jest coś na rzeczy. Spróbować ci zaszkodzi, a nóż się uda, jak ja dałem radę zacząć to ty nie dasz ;)?
  • Odpowiedz
jak wytrzymam miesiąc to wysyłam Michałowi i Ani album fotograficzny o zbożu i astronautach ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Palnior9: Lepiej coś b-------m, bo Michał i Ania od groma mają takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DADIKUL: Hhahaha o k---a xD dzisiaj w nocy co godzinę się budziłem z takimi snami ze masakra i tak myśle k---a co za p------a noc, pełnia czy co xD teraz już wiem o co chodzi :D
  • Odpowiedz