Wpis z mikrobloga

Murki, co jest lepszym rozwiązaniem, pas na bidon czy plecak z bukłakiem? Wiem, że to kwestia indywidualna, ale chciałbym poznać opinie ludzi na ten temat, bo niewygodnie biega mi się z butelką w ręku, a powoli zaczynam biegać dystanse powyżej 10 km i pora rozejrzeć się za takimi akcesoriami. I jeszcze pytanie, czy jak pas, to lepiej z dwoma bidonami czy jednym dużym?
#biegajzwykopem #bieganie
  • 10
@aukolb: jak sobie tak "normalnie" biegam tak ok 10 km to nie potrzebuje wody, ale ostatnio próbuje robić "dłuższe" wybiegania i ta woda się przydaje, znaczy czuje, że bez niej byłoby o wiele trudniej xD dystans dodaje sobie stopniowo i w weekend planuje zrobić jakieś 17-18 km, to myślę, że jakieś nawodnienie będzie pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuERA: zazwyczaj biegam takimi trasami, gdzie nie ma gdzie kupić wody, przy ścieżkach rowerowych poza miasto itp.

@PurpleHaze: @zoltybanan: to bardzo dobry pomysł, a szczególnie, że miałem sobie dokupić sportowych ciuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tej pory używałem takich, również z decathlonu, z jedną kieszonką z tyłu na pasie na suwak i chowałem tam telefon, nie pomyślałem, żeby schować tam bidon, a to fajny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dupajasio69: jako profi xD jak to #!$%@? brzmi xDDDDDDD nie no żart. Zacznę jeszcze raz. Jako osoba, która biegać w #!$%@? dużo wiem, że na krótkie dystanse czyli do 25 km a nawet i do 30 idealnie sprawdza się softflask. To jest nadprzedmiot i chwała temu kto to wymyślił. Wszystko powyżej to polecam plecak z bukłakiem taki jak ktoś wrzucił na początku dyskusji. Ten kalenji jest mega lekki i pojemny a