Wpis z mikrobloga

To, co widzicie na zdjęciu, drogie mirki, to tak zwane antyradio. I nie mylić z kucradiem! To urządzenie, które pozwala na odbieranie wszystkich fal elektromagnetycznych krążących w eterze - również radiowych. Brzmi to jak bardzo creepy elektronika.
Ale to, co czyni ten mały piździk wyjątkowym, to pin antenowy który pozwala zamienić każdy przewodnik w antenę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast jednak wykorzystywać do tego pomidora czy lodówkę, postanowiłem pójść w skalę i zrobić antenę z czegoś DUUUŻEEEGO.

Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak mosty we #wroclaw radzą sobie, jako anteny, to plusujcie - zawołam Was jak zmontuję film na YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektronika #muzyka #muzykaelektroniczna
Tag do obserwowania, w którym piszę o ciekawostkach związanych z muzyką, audio oraz audiovoodoo - #tonskladowy
Roszp - To, co widzicie na zdjęciu, drogie mirki, to tak zwane antyradio. I nie mylić...

źródło: comment_p64W1WTaPgkAX0wOlFCjFZfRwqp7sbg4.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Roszp: Absurdalne. Wiem, że nie róbcie tu elektrody, ale podniecasz się czymś naprawdę prostackim i więcej w tym magii opisu na stronie niż faktycznego działania. Szum to szum, w środku elektronika go przekształca w coś, co robi ci banię, ale to dalej zwykły gówniany szum z kawałka byle jakiego drutu. Wiesz, że każdy byle jaki drut złapie te fale? Że most nie złapie nic specjalnego?

Ja #!$%@?ę... 120...
  • Odpowiedz
Wiesz, że każdy byle jaki drut złapie te fale? Że most nie złapie nic specjalnego?


@RatKing: a jednak Grunwaldzki mi złapał radio z Warszawy xD

To tylko zabawa, wycziluj mireczku
  • Odpowiedz
@Roszp: To chyba oczywiste, że złapie fale o odpowiedniej długości, przecież napisałem: NIC SPECJALNEGO.

Masz głośniczek przylutowany do anteny i tyle, gówno kupiłeś za wielki hajs.

Ty zdaje się nei rozumiesz, że to urządzenie nie czyni nic, co nazywasz "zmienianiem wszystkiego w anteny". Przedmioty są antenami samymi w sobie, ciało ludzkie też.
  • Odpowiedz
  • 1
@Roszp Marna promocja.
Przyznaj się że ci to za darmo przysłali i teraz robisz reklamę gunwo produktu próbując przy okazji namówić do oglądania swojego gunwo kanału na YT czy gdzie tam wrzucasz.
  • Odpowiedz
@m0rgi: zapomniałeś jeszcze dodać, że wszystko robię dla gunwopieniędzy, które zapewne wydam na moje gunwohobby i w ogóle niedługo będę reklamował tam gunwoprodukty.
Podać więcej soli?
  • Odpowiedz