Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
Mircy właśnie za kilka godzin kończy się mój 4 sezon na #emigracja w #holandia tutaj mem 10ojronagodzineiblantpopracytojestzycie.jpg XD
Jeśli kto kolwiek jest zainteresowany jak to wygląda finansowo, godzinowo itp zrobię podsumowanie zaraz po ostatnim przelewie

#rolnictwo #szparagi #pracbaza
yogmean - Mircy właśnie za kilka godzin kończy się mój 4 sezon na #emigracja w #holan...

źródło: comment_EvSFOyFa2iEa7xrCsRNvFudfjuA7ImkO.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Rekina: jak mam coś wrzucić przed przelewem, po 10 będzie najrzetelniej chce wszystko podeprzeć suchymi liczbami nie wyimaginowana sumą ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym nie spodziewałem się takiego zainteresowania i może półwyspie się o podsumowanie poprzednich lat jak zaczynałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FantastycznyPanLis: no widzisz a ja bym przy nich nie pracował plecy by mi wysiadły poza tym pogniótł bym wszystko, a od tych białych badyli o dziwo bez większych dolegliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yogmean Beznadziejna robota. 40 stopni w cieniu, a Ty robisz na polu, gdzie nie ma nawet trochę cienia (to zależy). Byłem przez 2 miesiące i nie polecam. W ciągu pierwszych kilku dni dostałem poparzeń słonecznych (filtr 50 niewiele da), obrałem złą technikę cięcia więc szybko nabawiłem się bąbla przy kciuku który szybko pękł i zagoił się dopiero po 3 tygodniach. Przez ten czas nauczyłem się ciąć lewa ręką, bo bym chyba
  • Odpowiedz