Wpis z mikrobloga

Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Superb. Pierw dokładne mycie, ściąganie wody, wycieranie, następnie polerka większych rys, później ogólna - wykańczająca z racji iż młode auto, na koniec wosk i wycieranie. 6h roboty ale było warto. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lakier był zmęczony przez koty, kuny, krzaki, kamienie i owady. Teraz jest w 98% jak nowy, a nawet lepiej. Yeeey

#detailing #carboners #skoda #pokazauto
Pobierz Khor666 - Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Supe...
źródło: comment_h58grZBmfKzpp990h2bej9GR84pzSiSK.jpg
  • 52
@Khor666: dobra robota i szanuje, że ci się chciało. Ja kupiłem specjalnie myjkę ciśnieniową za 1200zl, po jednym myciu mi się już odechciało i oddaje na czyszczenie co 1-2 miesiące ¯\_(ツ)_/¯
@Mu_H a dziękuję. Kumpel u którego byłem miał kiedyś karchera za 3k a ten którym mylem dzisiaj był za 200 zł z Lidla :) mega dawał radę. Nie ma sensu kupować takich drogich, itak się #!$%@?ą tak samo :D Sam tak miałem.
@Khor666: To bardzo szybko, mi dłużej schodzi z tym wszystkim :) ale wyglada wporzo, powiesz coś więcej o superbie? Jak się sprawuje? Bo planuje zamawiać tego po lifcie jak będzie możliwość, ale się zastanawiam na Kodiaq
@polskipl 50k w 2 lata przebiegu, żadnych usterek oprócz spalonego bezpiecznika od gniazda zapalniczki i przegryzionego przewodu przez kune. 2.0 TDI 190 km 4x4. Sprawuje się fantastycznie i za takie pieniądze nie dostaniesz większego i tak doposażonego auta. Chętnie bym wymienił na nowe ale jeszcze 2 lata się potłukę. Spalanie z trasy 970 km - 6.2 przy prędkości około 140, w 4 osoby i załadowanym bagażnikiem. DSG trochę przymula przy ruszaniu na