Wpis z mikrobloga

Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Superb. Pierw dokładne mycie, ściąganie wody, wycieranie, następnie polerka większych rys, później ogólna - wykańczająca z racji iż młode auto, na koniec wosk i wycieranie. 6h roboty ale było warto. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lakier był zmęczony przez koty, kuny, krzaki, kamienie i owady. Teraz jest w 98% jak nowy, a nawet lepiej. Yeeey

#detailing #carboners #skoda #pokazauto
Khor666 - Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Supe...

źródło: comment_h58grZBmfKzpp990h2bej9GR84pzSiSK.jpg

Pobierz
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khor666: jest bardzo dobrze ;), chodzi o to by jak najdłużej teraz to utrzymac. Ja zauważyłem że warto odtluscic- dobry detailer w usłudze woskowania to robi
@polskipl: Ja 3 lata temu zdecydowałem się na S3 1.8 TSI 180KM w dsg (już wycofali przez restrykcyjne normy UE i ekologię). Mega żwawa z naprawdę dobrymi osiągami. Dziś wiem, że to był dobry zakup. 0 usterek.
@polskipl: serio? W sumie nie patrzyłem na inne wersje, ale zawsze można dodatkow kilka dać :). Tak na szybko patrzyłem teraz że poza DCC i tych śmiesznych dywanikow to mam to samo co LK, oczywiście sporo z tego jako wyposażenie dodatkowe