Wpis z mikrobloga

Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Superb. Pierw dokładne mycie, ściąganie wody, wycieranie, następnie polerka większych rys, później ogólna - wykańczająca z racji iż młode auto, na koniec wosk i wycieranie. 6h roboty ale było warto. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lakier był zmęczony przez koty, kuny, krzaki, kamienie i owady. Teraz jest w 98% jak nowy, a nawet lepiej. Yeeey

#detailing #carboners #skoda #pokazauto
Khor666 - Patrzcie mirki jak #!$%@?łem polerkę lakieru w mojej 2 letniej Skodzie Supe...

źródło: comment_h58grZBmfKzpp990h2bej9GR84pzSiSK.jpg

Pobierz
  • 52
@Khor666: Przynajmniej raz w tygodniu myślę o detalingu swojej Alfy, później przypominam sobie, że parkuję na ulicy, pod blokiem i wciągu 24h samochód zostanie obsrany przez ptaki, zakurzony przez śmieciarki i ochlapany jeśli tylko spadnie deszcz ()
@Khor666: No jeździłem takim na jeździe próbnej, tez to odczułem przy ruszaniu, tak samo w 1.5 TSi bo mi sprzedawca polecił żeby się przejechać. Planuje taką podstawową wersje bo fundusze ograniczone w wynajem, a w sumie jak zobaczyłem ile tam jest miejsca to byłem w szoku, to jest aż niemożliwe.
@Khor666: Jeżdżę głównie po mieście, rzekomo lepsza benzyna wtedy, nigdy nie mialem wiec kusi spróbować, bo zawsze diesel, a cena jaką trzeba dopłacić do diesla przy moich przebiegach ok 15k rocznie się chyba nigdy by nie zwróciła. A ten 1.5 TSi to sam byłem w szoku jak sobie radzi :) na wyższych obrotach trochę głośniejszy zaczyna być.
@Khor666 Ile w takiej wersji wyszedł? Jakieś dodatkowe wyposażenie, czy LK podstawa? Upusty flotowe czy bez? Też za mną chodzi superb i akurat wg. mnie jak brać to właśnie LK bez zabawy w milion pakietów.
rzekomo lepsza benzyna wtedy, nigdy nie mialem wiec kusi spróbować


@polskipl: trochę przykro się czyta takie rzeczy, bardziej przykry jest chyba tylko dźwięk zimnego diesla na wolnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Khor666: A czym myty? Bo mój superb na razie zaliczył jedno mycie na ciśnieniowych, ale nie domyly się owady i wymaga to chyba trochę ręcznego mycia. Swoją drogą 1.5 tsi nie ma tragedii. Wcześniej było u mnie 1.4 125 km i sobie radzilo to 150 też daje radę ;).