Wpis z mikrobloga

@odyn88: a tak poza tym dokonczylbym w koncu Q2, przeczytal solucje TR2 by utoniety statek nie powstrzymal mnie przed poznaniem finalu i ogral Trespassera. A potem meczyl do upadlego CC4: Battle of the Bulge, Firearms i Day of Defeat, bo byly najlepsze ever.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: takie Simcity po odnowieniu jest beznadziejne na przykład. Earthsige też nie ma odpowiednika. Fabularnego Mechwarriora na poziomie też brak, więc nawet alternatywy nie ma. Także nie jest tak hop
  • Odpowiedz
@odyn88: 27 gier z tego zestawienia grałem. Pamiętam kłótnie rodziców jak przyniosłem kolejną pałę z matmy. Stary kable wyrywa z kompa i histeryzuje a matka: "Daj mu spokój, kiedyś wyrośnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inrzynier: Nie wyrosłem i nie wyrosnę, co prawda z przyczyn oczywistych nie spędzam już aż tyle czasu grając co kiedyś (rodzina, firma) ale nadal jest to jedna z moich ulubionych rozrywek, jestem na bieżąco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odyn88: w Drivera, SC3000, Warcrafta 2, Midtown Madness 2, Simsy, AoE 2, GTA 3, RollerCoaster Tycoon, Tropico i intryguje mnie Space Station Simulator, a no i jeszcze we Flight Simulator ale tylko z joystickiem :)
  • Odpowiedz