Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie dla osób przebywających dłużej w Japonii i znających realia japońskie. Piliśmy wczoraj z moim szwagrem do urwanego filmu. Przesadziliśmy mocno z alkoholem i nie zachowalismy granicy. Pamiętam tylko urywki, że poszliśmy nawaleni do restauracji Saiyzeria na pizzę. Nie wiem czym było motywowane nasze zachowanie, ale wyszliśmy z restauracji z pizzami na talerzach, nie płacąc za nie. Strasznie mi dziś wstyd za te zachowanie, ale czasu nie cofne.

Pytanie jest następujące.
Czy mogą być z tego jakie konsekwencję? Czy mogą to zgłosić na policję?
#japonia #pytanie #wstyd #a-----l
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ama-japan: ciezko nie parsknac smiechem kiedy japonczycy najwieksi rasisci swiata mieliby sie przejmowac tym, ze jakis bialy probuje smienic ich swiatopoglad.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bollocks

masz racje, pare lat temu w podobnej sytuacji mimo, że zpłaciliśmy i przeprosiliśmy to i tak rytualne hentai nas nie ominęło. Oni są w tych sprawach nieugięci.


Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć?
  • Odpowiedz
@peszmerd: azjaci to wgl zachowuje sie w europie jak najgorszy element spoleczny. Nie przestrzegaja europejskich zasad wspolzycia spolecznego, ale jak sie do nich jedzie to od razu po wyjsciu z samolotu musisz znac ich wszystkie zasady. Hatfu
  • Odpowiedz