Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: Potencjalni protestujący siedzą na emigracji robiąc u Niemca lub Angola zamiast prowadzić własny biznes w Polsce. Zresztą już sobie wyobrażam swoje szefostwo na takim proteście. Prędzej wysłaliby na niego nas, swoich pracowników. Ja z dwoma innymi młodymi może powyrywalibyśmy jeszcze jakąś kostkę, ale zaraz by nas bagiety zagazowały i zalały armatkami wodnymi wodą z farbą. XD
@skalar_neonka: Przecież składki ZUS wyliczane są na podstawie przeciętnego wynagrodzenia. Przeciwko matematyce chcesz protestować? Już za 40 lat będziesz protestował że masz za małą masz emeryturę. Przedsiębiorcy odbiją sobie to w cenach usług i towarów.
@skalar_neonka: ja już zawiesiłem działalność odkąd ZUS się do mnie #!$%@?ł na siłę za to, że dwie sprawy z nimi wygrałem z palcem w dupie bez adwokata. Przetrzymują mi teraz kasę za nadpłacone składki, które nadpłaconymi się stały z ich własnej głupoty - bo jak mnie ruszyli za zły kod ubezpieczenia i zażądali zapłacenia jeszcze raz. To postanowiłem, że udowodnię, ze przez 8 miesięcy działalności w ogóle nie było. Wygrałem i
Przecież teraz tysiące młodych Polaków wróci i zacznie rozkręcać swoje biznesy z zerowym pitem, przez co polska gospodarka wystrzeli do nieba i niedługo wszystko stanieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)