Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy od rana nie ma wody, podobno o 15 mają włączyć. Szefowie nie pozwolili iść do domu, nie ma jak skorzystać z toalety, umyć rąk czy napić się kawy. Nie mówiąc już o tym że nie zapewniają wody tak jak to jest chyba w Kodeksie Pracy. No i o 12 powiedziałam że ja idę do domu bo tak mi się chce siku że mnie aż głowa boli. Jedna baba z zarządu była oburzona że kilka godzin nie umiemy wytrzymać bez sikania (poważnie, tylko że ona sobie przychodzi kilka godzin po reszcie), szef powiedział że zaraz przywiezie banke wody to bedzie do spłukiwania w kiblu XD ogólnie jestem tak zażenowana że nie wiem co myśleć. Skończyło się to tak że odpisali mi pół dnia z urlopu i jestem w domu.
Ps. w międzyczasie mieli też pomysł żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania XD podludzie
#pracbaza #januszebiznesu
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pandolin: obrzydza mnie już samo sikanie po sobie bez spłukiwania a co dopiero jak ktoś zrobi dwójkę ochlapując się tym co tam było albo jakby jakaś dziewczyna miała okres
  • Odpowiedz
żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania


@kaeres: co w tym złego ? ja rozumiem, że w normalnych warunkach, gdy jest woda, to jest niedopuszczalne... ale żeby trzymać siki pół dnia, bo się wstydzisz wejść po kimś kto wcześniej sikał? xD
  • Odpowiedz
w międzyczasie mieli też pomysł żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania XD podludzie


@kaeres: Ponoć to jest akurat ekologiczne. If it's yellow, let it mellow, if it's brown, flush it down, jak to się ładnie z angielska mawia.
  • Odpowiedz
@kaeres: W poprzedniej firmie gdzie pracowałem jak w lecie siadła klimatyzacja to nas wszystkich wywalili do domu. Tak samo jak brakło internetu to laptop w łapę i nara. Dlatego myślałem ze przy braku tak podstawowej rzeczy jak woda to z automatu zwalniają do domu xD nic mnie chyba już nie zdziwi na tym padole łez
  • Odpowiedz
a nie chce tego oficjalnie zglaszac bo jeden koles w zarzadzie jest mega w porzadku i to jest kolega mojego kolegi.


@kaeres: i dlatego w tym kraju będzie d--a i kamieni kupa.
  • Odpowiedz