Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy od rana nie ma wody, podobno o 15 mają włączyć. Szefowie nie pozwolili iść do domu, nie ma jak skorzystać z toalety, umyć rąk czy napić się kawy. Nie mówiąc już o tym że nie zapewniają wody tak jak to jest chyba w Kodeksie Pracy. No i o 12 powiedziałam że ja idę do domu bo tak mi się chce siku że mnie aż głowa boli. Jedna baba z zarządu była oburzona że kilka godzin nie umiemy wytrzymać bez sikania (poważnie, tylko że ona sobie przychodzi kilka godzin po reszcie), szef powiedział że zaraz przywiezie banke wody to bedzie do spłukiwania w kiblu XD ogólnie jestem tak zażenowana że nie wiem co myśleć. Skończyło się to tak że odpisali mi pół dnia z urlopu i jestem w domu.
Ps. w międzyczasie mieli też pomysł żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania XD podludzie
#pracbaza #januszebiznesu
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo anonimow nie przyjmuja w Pipie a nie chce tego oficjalnie zglaszac bo jeden koles w zarzadzie jest mega w porzadku i to jest kolega mojego kolegi.


@kaeres: to no #!$%@? się produkujesz na Wykopie? Takie są najgorsze, #!$%@?ą jak jest źle ale żeby cokolwiek zmienić to nieee bo po co.
  • Odpowiedz
@kaeres: miałam podobną sytuację jakiś czas temu. Kobiety trzymały mocz z 6-7godzin, trzęsły się z powodu pełnego pęcherza, ale nic nie mówiły. Ja chodziłam i miałam gdzieś wszystko,bo nie potrafię wytrzymać 3godzin bez toalety (taki typ). Ale wiem,co czujesz, dla mnie to jest chore-brak zapewnienia chociaż by toi toi,albo puszczenie do domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kaeres: przyjmują anonimy - nie dostaniesz odpowiedzi ale efekt będzie. Koleżanka nie chciała składać oficjalnej skargi, złożyłem za nią i po dwóch tygodniach był nalot
  • Odpowiedz
w międzyczasie mieli też pomysł żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania

@kaeres trzeba tak było zrobić. Zaszczac, zasrac i mieliby dokładnie to czego chcieli.
  • Odpowiedz
@kaeres: albo pracujemy w tym samym miejscu albo #!$%@? zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko u nas bez januszerki, woda w bukłakach jest i problemu z wyjściem by nie było więc raczej nie :D
  • Odpowiedz
@xeerxees: daj podstawę prawną na to że pracodawca musi zapewnić wodę, z tego co wiem to tylko powyżej 28 stopni


@asd23434asd:Do obowiązków pracodawcy z zakresu bhp należy zapewnienie wszystkim pracownikom, bez względu na rodzaj wykonywanej przez nich pracy, wody zdatnej do picia lub innych napojów. Natomiast w przypadku pracowników zatrudnionych stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych należy zaopatrzyć ich, oprócz wody, w inne napoje. Takie regulacje zawiera
  • Odpowiedz