Wpis z mikrobloga

Mireczki Drogie z tagu #arma3 mam pytanie, moze madre, moze glupie, nie wiem. Czy posiadając (oczywiście legalną) Arme 3 bez dodatku Apex pogram sobie w coopie z kumplami? Można skądś jakieś scenariusze pobrać? Nie chodzi mi o jakieś wielkie rozgrywki z ogromna liczbą graczy, coś gdzie z kilkoma znajomkami moglibysmy przeciw botom sobie pogiercowac, bo kampanii wydaje mi sie, ze nie mozna, nie? Nie znam w ogóle community, wiec nawet nie wiem gdzie sie rozglądać za info:/
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta i dla zasięgu #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonBores: zależy czy dana misja wymaga apexa xD w workshopie masz to zaznaczone jeśli wymaga. W sumie jedyne co uniemożliwi Ci rozegranie misji to mapa Tanoa. Choć żałuj bo mega fajna mapa.
Jako osoba robiąca " rozgrywki z wielką ilością graczy " powiem że unikamy apexa bo wiele osób go nie ma. Jak masz jakieś pytania lub chcesz się wkręcić z kumplami w take rozgrywki to pisz.
Ps. Apex jest
  • Odpowiedz
@DonBores: Apex jest wymagany do gry na mapie Tanoa i do używania sprzętu z tego dodatku.

Jak na danej mapie są budynki i inne propsy z Apexu, to chyba też nie można, ale mogę się mylić - dawno nie grałem
  • Odpowiedz
  • 0
@243Win pieknie dziekuje za informacje:) jak sie troche obeznam/obeznamy z grą to zapewne będzie chęć na duze gry to będę Cię nekal;) Pozdrawiam;)
  • Odpowiedz
@DonBores: robotę misje dla dwóch grup. W jednej jeżem aktywnym członkiem. Na wejściu i tak jest szkolenie podstawowe więc uczą cię wszystkiego. Wymagany jedynie chęci do gry, dojrzałości i ogarnięcia. Więc jeśli chcesz dołączyć do nas z kumplami to pw czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam akurat 1200+ h ale są ludzie którzy dopiero zaczynają
  • Odpowiedz
@Resuscytacja: wtedy można bo te assety z apexa są dostępne za darmo. Z wyposażeniem z apexa free można biegać ale wyskakuje ci komunikat o kupnie dlc i wkurza no ale się da grać. Jedynie Tanoa blokuje możliwość grania jeśli nie masz tego dlc
  • Odpowiedz