Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, Major prawie codziennie jest w lesie. W lasach jest od cholery kleszczy. Kleszcze przenoszą boreliozę. A gdy czytałem o tej chorobie, od razu przypomniał mi się nasz wiewiórkowy przyjaciel.
Oto jedne z objawów boreliozy:
-spadek masy ciała,
-osłabienie,
-drętwienie kończyn,
-bóle i sztywność stawów (najczęściej kolanowego, skokowego, łokciowego),
-kłopoty z mową i prawidłowym wysławianiu się,
-niekiedy zaburzenia funkcji poznawczych i pamięci w wyniku przewlekłego zapalenia mózgu (ale to raczej rzadko).
To są tylko moje luźne rozmyślania, ale co jeśli Major rzeczywiście jest chory i sprawia mu to ból, więc coraz częściej wychodzi porozmawiać z Bogiem żeby podczas wąchania zapomnieć o cierpieniu?
Wiem że to może dla większości dziwne i śmieszne, ale ziarnko prawdy może w tym być.
Pozdrawiam
#kononowicz #patostreamy
  • 10
@LilJ00r: kleszcze maja swoje preferencje, nie przepadają za osobami palącymi papierosy, używającymi narkotyki, ponoć perfumy czy dezadoranty też nie przepadają. Struś sądze śmierdzi dla nich strasznie.
Druga sprawa bolerioza może się rozwijać niepostrzeżenie nawet kilkanaście lat.
@LilJ00r: kleszcze maja swoje preferencje, nie przepadają za osobami palącymi papierosy, używającymi narkotyki, ponoć perfumy czy dezadoranty też nie przepadają. Struś sądze śmierdzi dla nich strasznie.

Druga sprawa bolerioza może się rozwijać niepostrzeżenie nawet kilkanaście lat.

To legit info?