Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #tinder #badoo

Sparowało mnie z jakąś laską na tinder, taka 7/10. Napisałem jej, że nie chce mi się pisać i czy idziemy na p--o. No spoko, z racji tego, że nie miała autobusów czy coś, wzięła tą hulajnogę elektryczną i mieliśmy się spotkać na mieście. Po chwili dostaję wiadomość "w-------m się i jestem cała pozdzierana" Ja już śmieszkuję, ale co tam, piszę wpadnij do mnie to cię opatrzę xD Czekam przed klatką, patrzę idzie jakiś obdarty, kulejący kaszalot z petem w ryju. K---a patrze na nią i nie wierzę, że to się dzieje. Z twarzy w ogóle nie podobna a z 53kg jakie miała mieć jest z 83kg lekko. Ja już mam myśli jak tu s--------ć ale było za późno, poznała mnie i drze tą papę nie wypuszczając szluga z ryja xD Wpuściłem ją na chatę bo już nie było wyjścia, poszła umyć nogę jak moje dwie i pewnie byłby jeszcze luz w nogawce. Siedzę w pokoju i myślę jak ją kulturalnie odprawić. Spoglądam się za siebie jeszcze żeby nikt na chacie nie zobaczył tego bo k---a skisną. Wraca siada na łóżku i się pyta co robimy, może film? Słuchać i patrzeć na nią nie mogłem, k-----i rzucała jak jakaś patusiara spod monopolowego, więc mówię jedziemy nad jezioro. Szybka ewakuacja do samochodu, ona widzi, że w-------y ostro jestem i zagaja temat, że zdjęcia nieaktualne itd. Rynce opodajom, nawet komentowac mnie siem odechciewa. Pytam gdzie gdzie mieszka, zawracam prawie na ręcznym i mówię jej, że odwożę ją do domu bo mnie oszukała i nie mam ochoty z nią dłużej przebywać. Obraziła się i kazała się wysadzić xD Ale mi ulżyło... xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że wcale nie jest taka zła na jeden raz np. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sralpies: wiadomo, nie takie pasztety się... Chodzi mi bardziej w długoterminowym rozrachunku. Wiadomo, że jak inne tak robią to ona też musi, bo inaczej nie będzie wyglądała na 6 przy nich tylko na 4. Ale tak po prostu z życiowego rozumu i godności człowieka. No pomyśl, że nosisz w spodniach rurę pcv
  • Odpowiedz
@DulGukat: fejkowa rurka w spodniach to już by nawet mogło podejść pod "doprowadzenie podstępem do czynności seksualnych". Wiem, że podałeś ekstremalny przykład, żeby zobrazować, ale taki jest fakt niestety :D. Teoretycznie jak laska Ciebie zaciągnie do łóżka wymalowana i wypindrzona, a rano się okaże, że bez makijażu jest potworem to też możesz ją pozwać :). Ale my nie o tym....
Fakt jest taki, że mimo iż laska na zdjęciach wygląda
  • Odpowiedz