Wpis z mikrobloga

Mircy i mirabelcy, mam takie 2 portfele do sprzedania, wolne od ręki, z możliwością wybicia monogramu (do ok. 10 znaków) za 250 złotych z wysyłką gratis. Chciałbym się ich pozbyć przed przeprowadzką która ma miejsce w najbliższą sobotę, więc możecie coś próbować negocjować na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pepciozaszyje #modameska #portfel #sprzedam
Pobierz Pepcioza - Mircy i mirabelcy, mam takie 2 portfele do sprzedania, wolne od ręki, z mo...
źródło: comment_2tkz95gZlXTsqO8O9bh0BQEZdPpKWJy1.jpg
  • 21
@Pepcioza: Ładny, powiedz mi tylko gdzie ludzie trzymają takie portfele :P ? Jest duży, dużej ilości banknotów nie włożymy bo musimy je zgiąć. Bardziej mi to przypomina przedmiot na karty/paszport :P
@silentguy: w kieszeni w spodniach, w kieszeni w marynarce, każdy ma taki portfel jaki mu pasuje ;) Sam nosiłem podobny przez jakieś 2 lata w przedniej kieszeni jeansów/chinosów i nie miałem z nim problemów, chociaż teraz faktycznie noszę tylko takie małe cardholdery na 4 karty.
@Nic_tu_po_mnie: :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@silentguy: mam taki portfel od Milera i to najlepszy portfel jaki w zyciu mialem. Miesci sie do kazdej kieszeni, kurtki, marynarki, spodni, nerki


Jedyny minus to brak kieszeni na bilon. Mi to nie wadzi bo monet prawie nie uzywam a jak ktos chce to bilonowki sa tanie jak barszcz.

@Pepcioza:
250 sporo biorac pod uwage ze portfele tego typu mozna miec od 60 do 180 zl. No ale rozumiem ze
@Onifai: 150-200, zależy, uderz do mnie na pw z detalami :)
@Alasthor: no przyjmijmy że sporo, za portfel u Milera zapłaciłeś pewnie koło 179 zł, to chyba cena która obowiązuje najczęściej. Uważasz że te +70 złotych to dużo? Bo ja portfele Milera znam bardzo dobrze, i jest to spoko opcja, jednak poziom wykonania, poziom użytych materiałów, sposób tego wykonania, nie będzie w stanie podskoczyć do dobrego rękodzieła (który uważam, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepcioza: Twojego towaru nie mialem w rekach wiec niestety nie mam porownania. Opieram sie na tym co mam od Milera i na fotach od Ciebie.
Doskonale rozumiem, ze rzemioslo i handmade, zwlaszcza te na najwyzszym poziomie i z najlepszych materialow musza kosztowac.

But still, nie oszukujmy sie - dla wiekszosci 250 to bedzie za drogo za portfel.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alasthor: zgadzam się z Tobą w pełni, sam kupiłem jeszcze innej firmy, ma miejsce na bilon kosztem 2 miejsc na karty, ale mnie to i tak wystarcza. Przekonałem do daily wallet kolejne dwie osoby i sam nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnego portfela
@Alasthor: No pewnie, tylko trzeba tutaj wtrącić, że to nie jest produkt niezbędny, podstawowy. To jest mimo wszystko produkt premium (nie portfel per se, tylko produkt rzemieślniczy ogólnie). Możesz kupić portfel za 50 złotych, i on będzie swoją funkcję spełniał tak samo. Tak samo można porównać praktycznie wszystko. Ja nie chce być konkurencją dla Wittchena czy Petersona, tak samo jak np. Jan Kielman czy Maciej Zaremba nie chcą być konkurencją dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepcioza: tego nie neguje. Tylko zwracam uwage na nasze realia. Nawet tutaj pojawily sie komentarze (w tym moj xD), ze to troche drogo.

Ale tak jak mowisz - to jest produkt premium a on znajdzie sobie nabywce.