Wpis z mikrobloga

@TakiZeMnieSmieszek: Ja kiedyś się walnęłam w tyłek i potem musiałam się tłumaczyć facetowi, że to przez przypadek, a nie że się z kimś umawiam na sesje spankingu >_< choć szczerze, na Twoim miejscu też byłabym podejrzliwa, ciężko się moim zdaniem samemu tak zadrapać. Z drugiej strony nie wiem jak on z takim brzuchem kogokolwiek wyrwał. Raczej jakiś pasztet, jeśli już, nie masz o co być zazdrosna.
  • Odpowiedz
@maartina: Hahahha podrapał się przez sen :) Poruchał sobie w końcu kobietę z ogniem w dupie i żarem w sercu! Pukało się kiedyś i wiem jak to wygląda - tak to właśnie wygląda! Spałem w śpiworach, pod kocami, na sianie, w łóżkach, materacach w różnych stanach upojenia i nigdy się nie podrapałem się przez sen. Co innego z gorliwą kobietą - takie miałem ślady. Reasumując kochana - Twój chłop w końcu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maartina: Naprawdę o takie rzeczy pytać? XD Zaraz będzie "ej mireczki bo mój niebieski sobie rękę przyciął czy jest szansa że zrobiła mu to jakaś kobieta, bo mi się tak wydaję że on takiego czegoś by nie zrobił"
  • Odpowiedz
@maartina: Taka prosta zarzutka, a tyle potencjalnych scenariuszy, o co się można było podrapać i tyle opowiedzianych historii. Nawet pytać nie trzeba było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony nie wiem jak on z takim brzuchem kogokolwiek wyrwał

@janeeyrie: Już było, że to nie jest brzuch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maartina: Kiedyś mi kolega zostawił kapsel po piwie na łóżku, jak się kładłem to go nie zauważyłem, jak się obudziłem to wyglądałem o wiele gorzej od tego na zdjęciu...
  • Odpowiedz
@maartina: musisz wziąć do ust jego penisa i go dobrze possać jak cukierka. Gdy odbył on stosunek i był z inną kobietą, po paru takich ssaniach wystrzeli. Jak tak to zdradził cię, jak nie to nie.
  • Odpowiedz