Wpis z mikrobloga

Piękny poniedziałek w cyrku:

1. Bitwa o klimę - ciąg dalszy, bo Anecie zimno i ją łamie
2. Druga różowa wróciła z Bułgarii z podrobioną torebką Korsa, oczywiście różowe w szale oglądania i podziwiania
3. A kierowniczka obrażona na trzecią różową, bo wróciła z Turcji i nie kupiła jej nic z listy podróbek do kupna dla synka i córeczki.

I tylko ja jako najmłodszy i jedyny niebieski muszę się kręcić razem z nimi na tej karuzeli s----------a XD

#pracbaza #korposwiat #dziendobry
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATLETICO:

wróciła z Bułgarii z podrobioną torebką Korsa


Mam nadzieję, że ją uświadomiłeś, iż kupując podrobione produkty, wspiera zorganizowaną grupę przestępczą wyzyskującą azjatyckie dzieci pracujące w uwłaczających im warunkach, a robi to tylko dla szpanu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arado-Akbar: nie znam gościa, spoko jest? Dobrze, że mam taką żonę, która połowę rzeczy kupuje w sekend-hendach, bo szkoda jej kasy na ciuchy
  • Odpowiedz
@ATLETICO ej może niech ta Aneta zmieni miejsce, bo czasem przy wylocie rzeczywiście strasznie pizga. W sumie się z nią zgadzam, chorować w lecie, bo anony muszą mieć 20 stopni, a 22 to już upał. Średni interes
  • Odpowiedz
kupując podrobione produkty, wspiera zorganizowaną grupę przestępczą wyzyskującą azjatyckie dzieci pracujące w uwłaczających im warunkach, a robi to tylko dla szpanu?


@Kleki_Petra: W sumie to identycznie, jak kupując oryginały. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191 @Polinik: No nie. Zachodnie firmy, zlecając wykonanie w zagranicznych fabrykach, przejmują się jakimikolwiek standardami, bo patrzy się im na ręce. Produkty muszą też zostać dopuszczone do obrotu w sposób legalny.

Gangi nie przejmują się niczym. Wprowadzają też produkty nielegalnymi ścieżkami. Kwitnie przemyt. Towary nie muszą spełniać norm bezpieczeństwa.

Generalnie różnice występują w zależności od branży, ale zawsze lepsze jest legalne źródło, które musi zadbać o minimum przyzwoitości, niż grupa przestępcza której nic nie obchodzi i która może bez zmrużenia oka tworzyć
  • Odpowiedz