Wpis z mikrobloga

Dużo osób pyta jak zarabiać coinsy, postanowiłem się podzielić tym co ja robię, choć trzymałem to w tajemnicy i pisałem często, że nie handluje xD

Na początek napisze co robiłem w 18 (tu też się dało ale na mniejszą skale).

W 18 snajpilem srebrne karty, najpierw osc lile, później Frankfurtu, dało się wyciągnąć w ciągu jednego dnia 300-500k, do tego ważne mecze, ale w 19 EA robi tak, ze ciężko zarobić.

W fifie 19, I tu ważne dla startujących w 20, na początek po uzbieraniu coinsow kupiłem 5 ikon baby, po pojawieniu się pierwszego sbc, byla dwukrotna przebitka, ceny ikon baby wywalilo w kosmos.

Drugi strzał był na ucl, ale to się może nie powtórzyć, kupiłem około 100 kart Dembele z Barcelony do 10k, sprzedawalem po 40k, a jak bym poczeka to byloby i 80k.

No i teraz meritum....

Po pierwsze nie sprzedawajcie żadnych kart, które są w niskich cenach, wysyłać do klubu, chyba że duplikaty. Przyjdzie moment jakieś sbc i zarobicie.

I ostatnia rzecz na której zarobiłem najwięcej.

Rzadkie karty, w moim przypadku ify Messiego, snajpilem w tej edycji, kupowałem jak najtaniej, później była kwestia wyczekania i sprzedaż drożej, rekordowy zarobek.... 270k na czysto.

Pomijam kupowanie ifow, czy inwestowanie w wysoko ovr karty, to każdy zna, ja tego nie robiłem. Jedyne co, to trafiając navas czy inna kartę z wysoki ovr, nie sprzedawałem od razu, czekałem na odpowiedni moment.

Wołam @Roxi5017 I @kielbasior bo....
#fut
  • 20
  • Odpowiedz
@Ravalent: btw. Stąd też wynika moja rotacja w składzie, kupuje gram tymi kartami, póki nie są w rozsądnych cenach i potem sell.

Tak było z Eriksenem tots, pograłem trochę I zarobiłem ponad 100k na czysto
  • Odpowiedz
@Ravalent: to znaczy że też mam zdradzić jak w jeden dzień przed/podczas/zaraz po premierze robiłem około 100k zysku? :D

Jak wiadomo w grze (jak i w życiu) nie ma zbyt wielu dobrych LB/RB. Z takiego Serie A na LB top karta to Alex Sandro, który po premierze kosztuje sporo (ponad 100k). Kolejną sensowną kartą jest Kolarów, któy chodził po około 7k. Mimo to gracze i tak potrafili go wystawić po 4k.
  • Odpowiedz
@Ravalent i jak ktos nie chce plakac jak jego sklad tanieje z dnia na dzien to tak od poczatku moze polowy pazdziernika sprzedac sklad i albo robic z niewymiennych alo z jakis tanich ifow badz innych specjalnych bo do polowy listopada tanieją zlote masakrycznie, gdzies wlasnie w polowie listopada mozna juz zaczac jakis sklad zloty budowac
  • Odpowiedz
@Ravalent: @SpiderFYM: fajne dlugofalowe inwestycje, ale z moim szczesciem to bym sie przejechal na wszystkim. ja to wolalem licytowac karty potrzebne do najbardziej oplacalnych sbc, gdzies to pisalem wczesniej. Np taki goetze w licytacjach w okolicy quicksella chodzil, a w tym samym czasie najtanszy na kup teraz 1600-2200 i tych kart potrafilem kupic za 700-900 doslownie dziesiatku w przeciagu jakichs 20 minut. Jak ktos ma biurowa robote i nie ma
  • Odpowiedz
  • 2
@Ravalent ja ogólnie to na początku gry prawie z roboty wyleciałem bo zamiast pracować to ciągle tylko rynek transferowy na telefonie xd. W 20 nie gram, szkoda mi już czasu, za bardzo wciąga i zbyt dużo błędów ma ta gra żeby się nią cieszyć w pełni
  • Odpowiedz
@kielbasior: w sumie no z niewymiennych duzo do sbc poszlo. Ja to niewymiennych za czesto nie bralem bo i tak nie nastawialem sie nigdy na robienie jakichs wysoko overallowych sbc, a strasznie mnie bolalo jak wpadala jakas karta oceniona na 88 czy 90, z ktorej nie korzystalem i nie moglem sprzedac ;P Ja to chyba w nowej fife konsekwentnie tylko kase bede bral, do tego moze w koncu zaczne grac chociaz
  • Odpowiedz
@bart0sz: Biorąc niewymienne robisz większość SBC za darmo (ważne mecze, jakieś eventowe itp), przerabiając niewymienne karty na wymienne paczki. Na dodatek niewymiennych jest zawsze 2 razy więcej, więc tym bardziej się to opłaca.
  • Odpowiedz
@Ravalent: dzięki za rady i dobrze, że w mojej robocie nie da się podczas pracy używać tel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale też się już nacięłam, że w wolnej chwili odpalam apkę i licytuje. W tym roku i tak udało mi się najwięcej zarobić, bo nigdy nie handlowałam, są to mizerne kwoty, ale od czegoś trzeba zacząć, ponoć trening czyni mistrza ( )
  • Odpowiedz