Wpis z mikrobloga

Jakaś dziwna cisza zapanowała po tych wczorajszych akcjach. Nawet Milex nic dziś nie wstawił, a on akurat codziennie mocno aktywny jest.
A dziś tylko się dowiedzieliśmy, że #!$%@? był u fryzjera, Iza z Kubą oglądają siatkę, a Jukejka się rozpływa nad rozejmem...
#bigbrother
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabajka: #!$%@?ąc od tej imprezy imo byłabym #!$%@? na swoją przyjaciółkę gdybym trzymała sie i mieszkała z nią kilka lat, budowała relacje, a nagle ona sprowadza jakiegoś debila i nazywa go NaJLePSIejSZym PRzyJaCiELem
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: No wlasnie, jeszcze lepiej, on sam tam przyszedl, chociaz widzial video z ich komentarzami ze go nie lubia, ewidentnie graja dobra mine do zlej gry, tylko zeby jej przykrosci nie zrobic, to bylo o Olku. A co do Lukasza nazywala go najlepszym przyjacielem z domu bb. Jak wy wszystko potraficie przekrecic, zeby pasowalo wam to do poronionej teorii...
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny z Milexem i jeszcze kimś tam sie Olo spotkał jak jeszcze nic nie wiedział o filmiku, to było kilka dni przed finałem i już wtedy Milex pisał że sie polubili, że jest lepiej niż myślał i że wszystko będzie spoko więc nie rozumiem o co ci chodzi teraz XD A po filmiku Milex sprostował na swoim insta że filmik był nagrywany przed poznaniem Olka a teraz mają spoko kontakt XD
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Czyli tym ze jest "spoko" wybaczyli mu ze wiele razy Madzia plakala przez niego, pokazywal mu faka, obgadywal z innymi, pisal smierc na szybie... i to tylko z Milexem i po jednej rozmowie bez udzialu Madzi? No to powiedz za co Lukasza maja nie lubiec, skoro nigdy nie byl przeciwko niej? Zreszta znajomi nie zmienili o nim zdania, czy pisali cos na insta bo nie przegladalem?
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny lol pytasz sie mnie tak jakbym siedziała im w głowach XD napisałam tylko to, co oni pisali na insta bo tak samo Maff pisała że poznała Olka i że jest super osobą XD o Łukaszu wiem że Milex miał z Magdą gadac na jego temat, ale czy tak sie stało nie wiadomo .. napisalam to, co oni sami pisali, o resztę mnie nie pytaj XD
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny to chyba nie czytałeś komentarzy XD ktoś napisał coś o Olku a ona " poznałam to wkoncu i ja się wypowiem.Oleg miła, super osoba." a w odpowiedzi na inny komentarz napisała że go polubiła XD
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Ok jesli w takim kontekscie, ze nic zlego to ja zle zrozumialem :D Ale widac ze wszyscy obcykani w mediach, jesli masz napisac cos zlego nie pisz nic, bo sam hejt sie poleje, oczywiscie w konteskie wszystkich nie tylko Olka, bo o Lukasz u tez nie pisali nic zlego
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny oni wszyscy tam doskonale wiedzą co mają robić, jak i z kim gadac dlatego ja już nie wierzę w nic co pokazują ;) bo to co sie tam dzieje teraz może być jeszcze bardziej wyreżyserowane niż cały BB ;)
  • Odpowiedz