Wpis z mikrobloga

Głupio mi tutaj pisać mirki... Razem z kolegą szukamy pracy od zaraz w jakiej kokwiek branży. Ja mam uprawnienia na wózki widłowe a on na koparki. Zostaliśmy oszukani przez agencję a nie chcemy wracać z niczym do kraju. Może akurat ktoś będzie miał tutaj dobra ofertę. #holandia #praca #pytanie #emigracja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@bialy100k Sitip United - zatrudniliśmy się do kładzenia światłowodów. Od 3 tygodnie nikt nie dostal pieniędzy mimo obiecanych tygodniówek. Przepracowane godziny się nie zgadzają, ciągle przeprowadzki już 6 raz wcześniej mieliśmy do pracy 5 min teraz 80 km. Obiecano nam ciągłą pracę a jak się okazuje projekt kończy się za miesiąc.
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: co do zmieniania lokacji to większość agencji tak robi (a przynajmniej kiedyś robili), ze względu na unikanie konieczności meldowania ludzi + to, że im dalej was wywiozą tym większą kasę dostaną od kraju ze zwrotu za dojazd ;)
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: oczywiście, masz rację. W jakiej miejscowości jesteście? Bo tak z miejsca ciężej jest znaleźć agencję z mieszkaniem, bo oni wolą sami zbierać ludzi z polski (wiadomo, kasa na busach + dodatkowe benefity różne od kraju), ale jednego czego jestem pewien to agencja Axell z Tilburga, potrafi z miejsca zalatawic mieszkanie i pracę. Sam przyjechalem 3 lata temu pociagiem do Tilburga (tez nietrafiona praca, ale u Niemca) i po prostu
  • Odpowiedz
@Andrzej_mam_na_drugie: ciężko powiedzieć, ale na pewno na lokacjach. Prosta kalkulacja, jak znajomy mieszkal pod Rotterdamem w nowo-wyremontowanym domku. Placili okolo 350e/os w domku, gdzie w sumie bylo 8 osób (2 osoby na pokój). Sprawdziliśmy w google dany adres i domek byl 3 miesiace wczesniej wystawiony na wynajem za 1200e/miesiąc :) na pewno jeszcze by sie cos znalazlo, np. z dosyc oficjalnego zrodla (bo od mojego managera) slyszalem, ze za zatrudnienie
  • Odpowiedz
@Ziomek420: Syncreon Tilburg (magazyn z elektroniką marki Dell), Syncreon Waalwijk (elektronika od Apple), na obu magazynach prace typowo magazynowe, tj. dla facetów w większości przypadków jazda na wózku EPT i zbieranie zamówień. Jak nie masz uprawnień na wózki to Ci zrobią za darmo, ale trzeba będzie czasem poczekać, a w tym czasie będzie tzw. "pomocnikiem" na linkach, tj będziesz otwierał palety, otwierał kartony, wykładał je na linkę itp, generalnie nic
  • Odpowiedz