Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz to dobra sprawa a i uśmiać się można czasem. Dla przykładu taka jazda samochodem, przejechałem w pośpiechu, jak większość ponad 300k km, od jakiegoś czasu jeżdżę przepisowo +10, ustawiam w mieście tempomat na 60 i limiter i tak sobie jadę, na luzie słuchając książki itp.

I powiem wam często jadę sam, gniewni ludzie pędzą przed siebie i muszą za wszelką cenę mnie wyprzedzić bo jadę 60 w zabudowanym. Potem dojeżdżam do nich na światłach... ale najlepszy ostatnio był kierowca poldka, który miał za słaby silnik, aby mnie sprawnie wyprzedzić i... siedział mi przez około 3 kilometry na dupie, co jakiś czas wychylając się na drugi pas.
Już pomijając fakt, że aby wyprzedzać to trzeba nabrać prędkości a nie wychylać się i dopiero naciskać gaz to mysle, ze w domu nie jeden bigos został zjedzony.

#takaprawda #polskiedrogi #truestory #samochody #filozofiaxd
fstab - Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz t...

źródło: comment_xm13ayQw5s6mNdnK8teLqmQSQioREtVR.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@Singularity00: to twoim zdaniem powinienem zjechać na bok bo nie chcę jechać jak powalony?
Jaka jest według ciebie prawidłowa prędkość przy ograniczeniu do 50?, 60 to za mało?

Jeden z tych co jadą szybko, ale bezpiecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz się czym chwalić, że tarasujesz drogi...


@Singularity00: nie wiem czy trollujesz, ale od kiedy mi baba z podporządkowanej wyjechała na 70-tce przed maskę i sobie uświadomiłem co by było gdybym tam leciał 90+ to we wioskach tempomat na +10 do ograniczenia i w dupie mam tarasowanie. Jak jest ok pogoda i po trasie w miarę pusto to poza zabudowanym i tak jeden z drugim co mu się spieszy jakoś
  • Odpowiedz
@fstab: Jak ja napisałem na wykopie że od 12 lat nie dostałem mandatu to mi napisali że jestem #!$%@?ą. Ale jak przekroczysz prędkość i wyprzedzisz na ciągłej to cię zlinczują i wrzucą filmik na główną. Tu jest banda zjebów lepiej się do niczego nie przyznawać tylko hejtować żeby się nie wyróżniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Singularity00: Czyli miałem rację, ten co zawsze jeździ szybko, ale "bezpiecznie"

I potem sypie taki setką przez miasto, że strach przejść przez przejście bo nie ma szans, aby wyhamował a przejeżdża zawsze na "późnym żółtym".

Wbrew pozorom oznakowanie bardzo się w przeciągu ostatnich 10 lat poprawiło i bardzo rzadko spotykam już ograniczenia 'z dupy'. Często ma to jakieś uzasadnienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@droid43210: ja dostałem rok temu uwaga za... prędkość :) jechałem 75 o 3 w nocy w terenie zabudowanym na dupasmówce, czyli przekroczenie o 15. I to mój jedyny mandat, słuszny bo przekroczylem, ale smutny bo jechałem z górki na tempomacie i nie zauważyłem, ze się rozhulał. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz