Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz to dobra sprawa a i uśmiać się można czasem. Dla przykładu taka jazda samochodem, przejechałem w pośpiechu, jak większość ponad 300k km, od jakiegoś czasu jeżdżę przepisowo +10, ustawiam w mieście tempomat na 60 i limiter i tak sobie jadę, na luzie słuchając książki itp.

I powiem wam często jadę sam, gniewni ludzie pędzą przed siebie i muszą za wszelką cenę mnie wyprzedzić bo jadę 60 w zabudowanym. Potem dojeżdżam do nich na światłach... ale najlepszy ostatnio był kierowca poldka, który miał za słaby silnik, aby mnie sprawnie wyprzedzić i... siedział mi przez około 3 kilometry na dupie, co jakiś czas wychylając się na drugi pas.
Już pomijając fakt, że aby wyprzedzać to trzeba nabrać prędkości a nie wychylać się i dopiero naciskać gaz to mysle, ze w domu nie jeden bigos został zjedzony.

#takaprawda #polskiedrogi #truestory #samochody #filozofiaxd
fstab - Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz t...

źródło: comment_xm13ayQw5s6mNdnK8teLqmQSQioREtVR.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@fstab: pamiętaj, że dla rycerzy w rozklekotanych betach 50 to tylko s u g e s t i a xD
Szanuję, też jeżdżę przepisowe i mam w pompie furiatów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bielan123: dokładnie, znaki tot tylko sugestia :)
@Ratriczek: jak górka spora to silnik nie wyhamuje, normalnie to działa np. w mieście, moge cale miasto przyjechać klikając na przyciski
  • Odpowiedz
@fstab: polecam ten styl życia. Jak jeszcze jeździsz samochodem powszechnie uważanym za #!$%@?ący (E46 here) to #!$%@? jest jeszcze większy.
Nie mówiąc o tym jak zabudowany się kończy i przyspieszasz na pełnej #!$%@? do 90 a ludzie liczą na łatwe wyprzedzanie xD

A najbardziej dzbanowate i niezrozumiałe zachowanie dla mnie - jedziesz 55-60 przez wioski, wyprzedza cię jakiś stary złom, 100 metrów dalej zjeżdża na podwórko przed domem. Fuck logic.
  • Odpowiedz
@fstab sam ostatnio zaczalem jezdzic bardziej przepisowo (dostalem 50zl mandatu) i to co sie odwala za mna czasem to jakas komedia. Wyprzedzaja, siedza na tylku, mrugaja swiatlami, bo smiem nie przekraczac predkosci o 30 xd
  • Odpowiedz
@fstab: od zeszłego roku gdy zostało mi tylko 5 pkt też jeżdżę przepisowo. I o dziwo jazda taka jest mniej męcząca. Przy prędkości 180 na autostradach musiałem być zawsze skupiony. A tutaj siedzę wyluzowany w fotelu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fstab: ostatnio grzeje tylko na autostradzie. Gdybym jeszcze miał czym xD nie ma sensu po mieście. Poza nim. Raz na wsi na styk zareagowalem gdy dzieciak przy krawędzi wbiegł na drogę. Gdybym miał 20 więcej nie byłoby dzieciaka. Co on by był winny? Młody głupi ciekawy świata. Miałem spokojnie te 60.
  • Odpowiedz