Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@desygnat: np. artykuły pisane w taki sposób żeby sugerować czytającemu że CDPR to zły pracodawca, przyczepianie się o detale (np. że w screenach z kreatora postaci, w wyborze płci nie było widać czy można wybrać trans/non-binary), że biały autor artykułu pisze że i tak jest rasizm bo jest gang nazwany Animals, kompletnie ignorując co Pondsmith o tym myśli no i ogólnie słaby research
@Wiedmolol: Nie twierdzę że to prawda, ale gdyby jednak się okazało że Epic Games (czy tam firma matka) maczał w tym palce to nie byłbym jakoś bardzo zdziwiony. Ten rynek to ogromna kasa i każdy chce wyszarpać coś dla siebie :D
Obejrzałem z ciekawości i fakycznie dość sporo tych zbiegów okoliczności ale już prędzej uwierzę, ze Epic ból dupi o brak eksluzywności na jego storze albo że w ogóle na razie nie jest tam dostepny pre order niż to, że się boją wejścia goga 2.0 na chiński rynek
@stefan8800: @pesymistyk: pisałem już o tym tydzień temu. Też nie wydaje mi się, że to co się dzieje jest przypadkowe.
Jakieś troll konta na twitterze spamują non stop już 10 dni o Cyberpunku (transgender, rasizm, crunch, warunki pracy).
Wiekszość to 100 obserwujących co zbierają 1 like na twit, a po wpisie o Cyberpunku jest 1k, 3k czy wiecej lików.
I tak cały czas jest temat grillowany.

A wystarczy sobie prześledzić
źródło: comment_XOAohsXHUJgppM2cftJdwUJuY3KEDtoP.jpg