Wpis z mikrobloga

  • 0
@anonymous_derp Mimo że nie lubię Twoich posiłków to mam do Ciebie sentymentxD Niestety jestem bardzo uzależniona od kawy i ostrego to wyklucza u mnie carnivore. Chociaż ostatnio kupiłam grilla elektrycznego i lubię #!$%@?ć stejka czy rybę bez dodatków.
  • Odpowiedz
@daddyissues_:

wykła dieta którą rozpisał mi kiedyś trener i połowę dnia jechałam na serku wiejskim, chlebie i kurczaku z ryżem.


To byl dzbanem, ktory nie potrafil rozpisac diety.
  • Odpowiedz
@daddyissues_: Ja nie jesm prawie wcale twarogu, a wbijam te ~200g bialka (bez odzywki czesto). Jesli nie lubisz chleba i ziaren, to mozesz jesc ryze (to ziarna? xD) makarony, ziemniaki, warzywa, owoce. Mozesz tez byc na low carbie, ale bez przechodzenia na keto. Jest mnostwo mozliwosci.
  • Odpowiedz
@daddyissues_: Nie słuchaj węglowych braci, idź w keto. Z mięsa jedz podroby, możesz je gotować, a z wywaru zrobić zupę/ramen (wrzucasz jakieś jajko, kilka serduszek drobiowych, ewentualnie makaron shirataki). Do tego JAJKA, tłusta śmietana, sery i... jajka. Steki, golonko. Lubisz desery? Erytrytol + śmietana i robisz cuda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vegan Tak ale chodzi mi o rozpisanie tego, przyklady warzyw na keto, kalorykę. Nie wiem jak to robicie ale robię np spaghetti i już makaron sru +100 do węglixD Albo wezmę trochę papryki do steka i #!$%@? milionxD
  • Odpowiedz
  • 0
@Vegan Ooo albo patrzę że ktoś wrzuca na vikop sniadanie z 4 jaj, łosoś, avocado, bekon, majonez... I wychodzi mi 1000 kcal gdzie fitatu wyliczyło ze mam jeść 1500 dziennie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@daddyissues_ Nie jedz makaronu, ryżu, ziemniaków. Warzywa zielone (brokuły, brukselka, kalafior, szpinak). Po prostu jedz 70% tłuszczu 25% białka i 5% węgli, dieta keto jest na tyle syta, że nie widzę sensu liczenia kalorii (a jak zjesz za dużo tłuszczu to dostaniesz sraczki).
Większość zaleceń "zdrowego żywienia" jest dla normalnych ludzi, na keto trochę inaczej to działa.
Przeczytaj sobie jakąś książkę jak masz wolny czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrGalosh No ok, wszyscy dają mi ogólniki. Jedna osoba pisze jedz makaron, druga nie jedz. Wcześniej o coś pytałam to ktoś mi napisał że warzywa są spoko i on je na keto sporo warzyw i 3000 kcal dziennie. Czytałam jakieś artykuły, ale ewidentnie tego nie ogarniam, trenerzy których znam też się na tym nie znają. To np robię steka do pracy i koniec? Nic więcej do tego? Ile mam jeść kalorii?
  • Odpowiedz