Wpis z mikrobloga

Na główną zaraz wejdzie czysta RASISTOWSKA PROPAGANDA, a moderacja jak zwykle myśli i myśli i wymyśli, że to rasizm gdy będzie 3k wykopów.
https://www.wykop.pl/link/5010715/comment/66629939/#comment-66629939

I jeszcze ten opis znaliziska "I weź tu nie bądź rasistą jak widzisz takie zachowanie już od najmłodszych lat..." W znalezisku podałem kilka pierwszych z brzegu filmików polskimi dziećmi w podobnym wieku co tez przeklinają, przecież takie zachowanie to wyłącznie wina rodziców a nie koloru skóry.

Idę na spacer bo serio ciśnienie mi teraz podniosło.
#neuropa #zalesie #bekazkatoli #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #rasizm #ksenofobia
  • 9
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: elita internetu
Na co dzien w tematach politycznych piszą o starych #!$%@? i niereformowalnych poglądach starego pokolenia

Gdy zrobil to jakiś tęczowiec, to mieliśmy główna z płomieniem i aferę, że jak tak można mówić.

Teraz przekleństwa ich obrażają, czy co? Od zawsze mówiłem, że największe i najdelikatniejsze płatki śniegu to prawica.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:
Prawica na wykopie: Rasizm nie istnieje, to sztuczne hasło wymyślone przez lewactwo do walki z wolnością słowa!

Również prawica na wykopie: Oh, spójrzcie na tych czarnuchów! I jak tu nie być rasistą...
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ja pier*olę, znowu?! Ileż można?

Naprawdę zastanawia mnie skąd tyle nienawiści do ludzi wśród Polaków... Do tego ludzi, których większość z nich w życiu nie miała okazji spotkać. Żenujące...
  • Odpowiedz