Wpis z mikrobloga

@Klakkkier większość ludzi lubi w coś wierzyć, żeby mieć w tym oparcie, taki ich psycholog. I większość osób sobie tak o wierzy, mój też się śmiał że w sumie dziwne te zwyczaje mieli, po czym doszedł do tego samego wniosku co ty. I mimo to poszedł w niedzielę do kościoła, ale wykopki już wydały wyrok, wysmiewasz ojca ty lewaku #!$%@? xD
@GajuPrzegryw mnie np często jadą za wiek, że eee młody jestem, jak ci się zmieni 2 na 3 albo 4 z przodu to zrozumiesz, to lubię wtedy odpowiedzieć że głupi też się starzeją. Cudowna chwilą ich konsternacji i nieudana próba odbicia piłeczki AAA NIE ROZUMIESZ I TAK XD
@GajuPrzegryw a ja akurat o rodzicach nie mówiłem, ale w takim razie współczuję trochę twoich ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem szczęście że mam bardzo w porządku i pomocnych, mimo jakichś swoich ubzduranych #!$%@? potrafią się już sami zahamować i mi po prostu odpuścić i dać wolna rękę.
@Dorken Ja nie słucham ich bo zawsze jak posłucham to wychodzę na tym #!$%@?, albo nie tak jak chciałem. Już wolę sam popełniać błędy niż żeby oni żyli moim życiem xd

Pogadać to mogę kilka razy w roku z nimi normalnie i starczy. Więcej mi nie potrzeba.

Nie spotkałem się z tym by ktoś w przestrzeni publicznej #!$%@?ł się do moich poglądów pod kątem mojego wielu.

Prezydent mojego miasta na FB raz