Wpis z mikrobloga

Mirki pomożecie? Muszę zaplanować trasę tak, żeby gps prowadził mnie tylko drogami wojewódzkimi i gminnymi, ale nie gruntowymi, niestety w google maps przy modyfikacji trasy jest ograniczona ilość punktów. Chcę dojechać na skuterze z Wrocławia nad jezioro Śniardwy, czyli ponad 500km. Google maps wydają się jedynym wyborem, są informacje o utrudnieniach ruchu, dokładne zdjęcia satelitarne i podgląd street view, więc można idealnie zaplanować podróż. Jak to zrobić?
#podroze #skutery #nawigacja #googlemaps #gps #android
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NajwyzszaFormaSztuki: jak dla mnie, to dziwni to są oni, a nie my.
Właśnie sprawdziłam mapy.cz, nie nadają się, sporą część trasy dla roweru szosowego wyznacza po drogach krajowych, a nawet gruntową pokazał kawałek. Chyba najlepiej jest jednak wciąż w google maps, zaznaczyć samochód, unikanie autostrad i zmodyfikować sobie trasę tak, żeby ominąć krajowe.
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel: sprawdź sobie taka apkę "kurviger". to apka dla motocyklistów, ogólnie ma wyszukiwać kręte trasy, ma sporo wykluczeń łącznie z drogami głównymi, nie mówiąc o autostradach, ekspresówkach. można też eksportować trasy zaplanowane w przeglądarce na: https://kurviger.de/en niestety wersja pro jest płatna, ale wg mnie jest to ciekawa opcja
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: nic specjalnego nie będzie. Jadę, postój na jedzenie, jadę, dojeżdżam nad zalew wiślany, podziwianie widoków, zdjęcia, nocleg. Następny dzień to samo, dojeżdżam nad jezioro, jeden pełny dzień na zwiedzanie, następny dzień powrót i to samo, tylko postój na nocleg nad jeziorem jeziorsko (albo inne). Nic nie robię, tylko podziwiam widoki, moja dusza wtedy odpoczywa. Mam wrzucać zdjęcia?
  • Odpowiedz
  • 0
@NajwyzszaFormaSztuki zazdro, grom kozackie Moto, jest taki zagraniczny youtuber który ma tam akrapovica wsadzonego. :D RoyalJordan sie nazywa chyba. Ile dałeś za groma? Btw, ile masz wzrostu, bo to trochę taki minibike
  • Odpowiedz
@Rouksa: Tak, kupiłem w salonie hondy. To dosyć świeży sprzęt, więc jest go mało na rynku wtórnym. W dodatku kupują go zazwyczaj osoby zdecydowane na niego, takie jak ja. Jak przejechałem się nim wiedziałem, że muszę go mieć. Ma u mnie dożywocie :) Wierzę, że sporo osób tak ma.
@jasmina-grygiel: Tak jak pisałem, ma u mnie dożywocie :) Wierzę, że będzie służył mi naprawdę długo. Tak długo, że
  • Odpowiedz