Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
co to za chory minfuck?
załóżmy, ze lezymy przytuleniu w łózku, leżą ludzie, którzy sie wcześniej spotykali, ale im nie wyszło, no i on mówi: lubię cię, podobasz mi się. Ona na to, że trudno w to uwierzyć, bo jesteś wredny, a on na to, że to z sympatii (krytykuje np strój). Za jakiś czas: mogę Cię pocałować? A ona: przecież mieliśmy być kumplami. A on na to: spotykamy się, ale nie jestesmy razem.
Ktoś mi to wytłumaczy? Raz mówi teksty jakby mu zależało, a potem to wszystko gasi. Chodzi mu tylko o seks. prawda? :( dodam, ze to z jego wielokrotnej inicjatywy spotkali się po przerwie.
#feels #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #fwb

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
  • Odpowiedz
Normalnie jakbym oglądała miodowe lata co Karol chciał się poradzić prawnika czy remontować dom, ale żeby nie płacić prawnikowi próbował opowiedzieć to że niby kolega ma problem xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jesli seksu nie bylo to ludzie maja tutaj racje. Ty pewnie nie chcesz w to wierzyc bo kto chcialby? Uwazasz ze facet ktoremu na tobie zalezy nie chce zwiazku, wysmiewa cie? W ogole to chcesz takiego zycia i byc wiecznie niepewna tego co on zrobi? Prawda jest taka ze ludzie wracaja bo nie znalezli nikogo innego wiec sobie mysla ze po co byc samemu skoro mozna wrocic do
  • Odpowiedz