Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie do #mediamarkt kupić jakiś wentylator bo przecież umrzeć idzie. Oczywiście cenówek brak, ale 2k19 no to wchodzę na ich stronę, wpisuje model - patrzę 89.99, w miarę spoko - biorę. Idę do kasy, dorzucam reklamówkę i wodę - 145 zł. Mówię że wtf, na stronie macie za 90 zł i jej pokazuje. No ale nie mogę sprzedać tak w systemie mam. Mówię no spoko, to podziękuje. Wziąłem ładnie odstawiłem rzeczy na miejsce, poszedłem na burgera. W oczekiwaniu na pyszny posiłek wszedłem na stronę, zamówiłem sobie z odbiorem w sklepie tenże wiatrak za te #!$%@? 90zł. Za około pół godziny przychodzi sms że gotowe do odbioru. Podchodzę do tej samej babki, mówię że mam wiatrak do odbioru XD Elegancko kasuje, dolicza siatkę - 92zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się robi biznesy xD
#cebula #januszebiznesu #wygryw trochę #oszukujo
  • 39
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: ja też tak miałam z Komputroniku, wypatrzyłam sobie w necie kartę pamięci w fajnej cenie, więc idę do ich sklepu stacjonarnego... mają, ale o 20 zł droższą... ;p
Sprzedawca na moje zapytanie dlaczego tak, powiedział że mają zwyczajnie inne cenniki w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo sam mi polecił żebym zrobiła zamówienie via net z odbiorem osobistym. Zrobiłam to w 10 min na telefonie i po tym czasie już mogłam odebrać
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 nic nie oszukujo, wiele sklepów na inne ceny internetowe, a inne stacjonarne. W niektórych jak to powiesz to Ci obniżą cenę od razu na kasie, a w niektórych musisz zamówić przez internet. W każdym razie to żadne oszustwo, tylko polityka sklepów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przegrywek123: w media markt nie musisz robić zamówienia online. Idziesz do pracownika i mówisz, że chciałbyś cenę internetową na ten towar. Koleś bez problemu wystawia Ci zlecenie z cena internetową. Idziesz do kasy z tą kartką i z towarem. Ona skanuje kod już z tej kartki i elo (ʘʘ) Natomiast media Expert jest na tyle #!$%@?, że musisz faktycznie zamówić online żeby mieć cenę internetową, nie
  • Odpowiedz
W oczekiwaniu na pyszny posiłek wszedłem na stronę, zamówiłem sobie z odbiorem w sklepie tenże wiatrak za te #!$%@? 90zł.


@Przegrywek123: w Empiku byś się zdziwił. Jak zamawiasz online, to nawet jeśli towar jest w sklepie to sklep odsyła do centrali a ona do sklepu i wtedy możesz odebrać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przynajmniej ze 2-3 lata temu tak było...
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Miałem dokładnie taka sama sytuacje w komputroniku. Tylko ja wyszedłem z kolejki, stanąłem na końcu (5 osób = jakieś 15 minut czekania) i zamówiłem na stronie. Nie wychodząc ze sklepu, kupiłem powerbank 40% taniej. Gość miał dobry face palm.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Możliwe, że błąd w systemie i kobitka nie ogarnęła, miałem podobną sytuację w Saturnie kupując głośnik bt. Na wystawie 400 cebulionów, skaner sklepowy to samo, a na stronie 230zł, poszedłem do gościa, który obsługiwał ten dział. Poszedł, wyrzucił te cenę co tam była, poszedł ze mną do kasy nabili żeby było 230 + do jakiegoś menago tam mówił, że cena stara w systemie jest.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: To nie jest nic dziwnego. Zachęcają ciebie do zakupów online by mniej ludzi na sklepie zatrudniać a zrobić z niego bardziej taki magazyn z odbiorem własnym.
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu

Media expert i media Markt i #!$%@? wie kto jeszcze mają taką #!$%@? zasadę. Cena na stronie a cena w sklepie. Jak mi to powiedział jeden Pan z obsługi "to są oddzielne sklepy - sklep stacjonarny i sklep internetowy. Np. Chciałem drukarkę. Na stronie 399zl zajerzdzam do sklepu cena 499zl mówię gościowi zrobimy cenę że strony - nie ma szans ewentualnie jak jest odbiór za godzine to proszę zamówić -
  • Odpowiedz