Wpis z mikrobloga

@my-big-is-dik: z tej generacji pod względem wzornictwa wyróżnia się E60/E61 i E92, design wnętrz jest zbliżony we wszystkich modelach, jeździłem E90 i E61 wnętrze bardzo wysokiej jakości, funkcjonalne, system multimedialny i nawigacja 10/10 jak na te lata, nie ma się do czego przyczepić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: mialem przyjemność jeździć kilkukrotnie tym potworem, raz na żywo widziałem nawet tego strokera od Petera co ma mnóstwo filmów chyba blachy hf ps 507. Tak jak nowe emki uturbione wciskają w fotel od samego dołu to ten potwór jak na V10 wolnossaka #!$%@? tak niemiłosiernie i wkręca się na obroty tak brutalnie że podczas jazdy masz wrażenie że odlecisz w kosmos.
tył E60 i w ogóle cała jego bryła będzie za 30 lat ikoną motoryzacyjnego wzornictwa


@kyloe: Nie wiem co bierzesz, ale dla bezpieczeństwa bierz połowę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ociężała bryła z zaburzonymi proporcjami, a do tego starzeje się ostatnio mocno. Zgadzam się, że o F10 i G30 nikt nie będzie pamiętał,
@jamtojest:

To że się starzeje to chyba tylko przez to że jeździ dużo rozwalonych i zaniedbanych. Ulicę obok gość ma zadbanego sedana w M packu wygląda jak milion dolarów i bardzo współcześnie, możesz w takim razie podać które z aut z lat dwutysięcznych ma szanse zapisać się w historii wzornictwa motoryzacyjnego ? Generalnie to nie jest odosobniona opinia wiele osób mających coś wspólnego / interesujących się wzornictwem uważa podobnie a to