Wpis z mikrobloga

@Przychlast: Ciekawe jak daleko sięgnie wasze (przegryw) #!$%@?. Pomijam już fakt, że macie percepcję rzeczywistości na poziomie figurki z papier mache. Dostajecie jakieś punkty w rankingu #!$%@?? Za ten wpis dostałeś ode mnie 100 pt.
@Przychlast: Z waszym podejściem nie macie szans u Polki, Chinki, Rosjanki, Arabki, Eskimoski a nawet starej bezzębnej Indianki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ciekawością przebadałbym was na poziom testosteronu i pozostałych ważnych hormonów. Zgaduję że endokrynologowi stanęłyby włosy na głowie. Bo niemożliwe żeby ktoś o normalnym profilu hormonalnym miał tak #!$%@? we łbie.
@Przychlast: Spermiarzem możesz być ty. Dla ciebie jestem tym mitologicznym chadem. Choć jak długo nie trafiłem na ten śmieszny portalik w życiu bym się tak nie określił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NorskArisk: Jakby było dobrze otagowane to by mi się to gówno nie wyświetliło.
Z moją różową często rozmawiam o malarstwie (polskim, współczesnym), polityce (zwłaszcza tej geo), treningu na siłowni i całej otoczce wokół (suplementacja, protokoły żywieniowe, etc.) i całym mnóstwie innych tematów. Ona ogarnia - w przeciwieństwie do ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToNieOn: > w przeciwieństwie do ciebie
XDD przecież ze mną nie rozmawiałeś o ani jednej rzeczy z wymienionych, czyli KŁAMIESZ

Jakby było dobrze otagowane to by mi się to gówno nie wyświetliło

nie, po prostu nie umiesz wrzucić odpowiednich osób i tagów na czarną, #!$%@? xD