Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem tak zdaje relacje z dzisiejszej trasy, z początku było luźno, z 2 przegrywami i jednym normikiem mieliśmy jechać na 10 km ale plany się pokrzyżowały, pierw jechaliśmy przez las w którym były strome zjazdy trochę strachu było ale to dobrze, potem zajechaliśmy na Skate park bardziej posiedzieć niż skakać bo my tylko mamy rowery MTB, kolega normik nas namówił na koncert, tak powtarzam na koncert nad Wisłą nie ukrywam, że okazywałem brak chęci pójścia bo fobia społeczna, ale ostatecznie poszliśmy z lekkim fochem sluchałem normickiej muzyki wszyscy się wyginali pod rytm Muzyki a ja z kulturą stałem i słuchałem, pierwszy raz widziałem typa po piksie którego aż wyginało, dzień jak najbardziej udany nawet ładne loszki były na koncercie jedna się na mnie co chwilę patrzyła i się podśmiechiwała do swojej psiapsi, pewnie zapytacie czemu plany pokrzyżowane a no dlatego, że zamiast 10 km wyszło 37km X #!$%@? D #przegryw #stulejacontent @Mescuda
S.....1 - Tak jak obiecałem tak zdaje relacje z dzisiejszej trasy, z początku było lu...

źródło: comment_OpfNJYx7qnqXRMKjY6jQ7xrbuq7rNRqt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach