Wpis z mikrobloga

Konsumowanie jędrnych ciał płodnych Julek, Klaudii i Oliwek trwa w najlepsze, a ja właśnie skończyłem dzisiejszą 10-godzinną sesje, w której to dzielnie walczyłem na Summoner’s Rift w celu zniszczenia wrogiego Nexusa. Zaraz pójdę odbyć typową dla przegrywa spierdoksa czynność, czyli zwalenie konia. Tak oto wygląda mój piątek - święto normictwa, a piekło dla takich jak ja.

Jak sobie pomyśle, jak teraz peklowana jest Kinga to... Dlatego właśnie o tym nie myśle. Dlatego siedzę tu z wami, jak w każdy poprzedni i każdy przyszły piątek.

Niesamowite, jak geny #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi mogą zadecydować o całym życiu. Przecież nie jestem osobą nudną, czy bezwartościową. Mam swoje pasje, ale na nic one, jeżeli #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi blokuje mnie wśród rówieśników. No nic... idę rozpocząć rytuał i wracam do przegrywania.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #feels #zalesie #gorzkiezale
Pobierz Przychlast - Konsumowanie jędrnych ciał płodnych Julek, Klaudii i Oliwek trwa w najle...
źródło: comment_L6oaBzheg5MZ1OqRKSSqM08SNVWX0CmQ.gif
  • 14
Konsumowanie jędrnych ciał płodnych Julek, Klaudii i Oliwek trwa w najlepsze, a ja właśnie skończyłem dzisiejszą 10-godzinną sesje, w której to dzielnie walczyłem na Summoner’s Rift w celu zniszczenia wrogiego Nexusa.


@Przychlast: Moja rada jako kogoś kto jeszcze dwa miesiące pracuje w supporcie tego gówna. Pierwszą rzeczą jaką zmień w swoim życiu to skończ z tą grą. To jest po prostu ściek. Nigdzie nie spotkałem tak zidiociałej, toksycznej i roszczeniowej społeczności.