Wpis z mikrobloga

@Hybu: Aloha! Czas na ShIThappens Nights #3 w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak słowem wstępu - organizuję w Krakowie #meetup #it o nazwie ShIThappens :D
Siedzę w IT już sporo czasu, sam sobie coś w domu dłubie czy to w #python, ale tak nienajgorzej ograniam też #qa. Zajmuję się rekrutacją, ale sam technicznie jestem wkręcony ;)
I tak przez kilka firm, masę różnych konferencji, eventów, meetupów - czasami można na nich umrzeć z nudów i wydumanych peonów o wszystkim tylko nie o tym co ważne.
Siedzimy sobie z załogą w #pracbaza i dochodzimy do wniosku, że ileż można słuchać o wszelkich cudownościach technologii/projektów/firm/rozwiązań/[WSTAWSOBIECUDO_IT]
Więc trochę na kanwie fuckup nights (te niestety też są o wszystkim i zero konkretów) wymyśliliśmy własny event - ShIThappens, ale nie tak ogólnie, a odważnie zapraszamy ludzi żeby nam opowiedzieli po ludzku o tym, o czym pogadaliby z zespołem po robocie na piwie - czyli o tym co im się z... epsuło ( ͡ ͜ʖ ͡) i jak trzeba było to naprawić. Konkret, bez zbędnęgo gadania - w jednym zdaniu: Od developerów dla developerów (i w sumie nie tylko ^^). Prezki mają nie więcej niż 15 minut żeby nikogo nie znaudzić a i potem można zadawać pytania ;) Mamy też motyw lat 80-tych (ciutnie mieszamy wspomnienia ze światowych trendów i naszego, ciężkiego, trudnego, krajowego poletka :P)
Na koniec można coś przegryźć i a przez cały czas łyknąć pifka czy innych cudów co bedo na barze.

Jak ktoś ma czas, ochotę to zapraszam! Występują u nas naprawdę doświadczeni ludzie co to z niejednego pieca chleb jedli (jadli? :error:) i trochę ciekawych doświadczeń oraz fakapów już mieli ;)
Szczegóły są w linku poniżej. Powoli też przedstawiamy kto też wystąpi ;)
Jak się kto wybiera np. na #devoxx i chce do nas wpaść wieczorem to niech też wbija.
(Trza się rejestrować na Evenea bo miejsca mamy ograniczone)

https://www.facebook.com/events/2057598447879174/

DoZo (Hybu out!)

#it #programowanie #programista15k #konferencja #meetup #event #krakow #it #devops #java #javascript #security #ruby #php #fakap #fuckup #shithappens
Hybu - @Hybu: Aloha! Czas na ShIThappens Nights #3 w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak słow...

źródło: comment_cXLrhm0kE053jtf4P0jA6yshYY6VuIHb.jpg

Pobierz
  • 10
@Hybu: a jak ktoś nie ma pejsika? ;-) do tego tak się żeś rozpisał, a nie podałeś najważniejszego czyli gdzie i kiedy, już sobie obejrzałem na sajcie ale zapisać się do eventu i tak nie mam jak
@rhqq widzisz. Chcialem powiedzieć co to w ogóle, że nie ogarnąłem. Oczywiście, Kraków, 25.06 o 18:00 w Hevre. Czy podać link do Evenea żeby sobie pobrać bilet?
@rhqq: Event jest dla speców technicznych, ale jednym zagadnieniem się nie ograniczamy ;) W tej kolejności mamy kolejno ludzi którzy zajmują się przeróżnymi rzeczami: Paweł (backend, front, chmura, security), Bartek (pasjonat frontu, zwłaszcza Reacta), Igor (architekt RoR, ogarnia front, DevOps) i Tomek (PHP, automatyzacje procesów, mentoring a bit) - zachęcam żebyś wpadł i się przekonał, wypił od nas w prezencie piwko, zagryzł czymś i poznał ludzi. Po mimo, że organizujemy to
@Hybu: dobra, przekonałeś mnie, jeszcze tylko zobaczę czy będę w kraju i pewnie się do was zapiszę. szczególnie, że lokalizacja mi bliska ;-) piwa nie mogę, bo #keto ale woda też chyba będzie ;-)
@rhqq no i mega :D a co do keto - nie rozumiem podejścia do tego (w sensie, nigdy do mnie nie przemówiło), ale szanuję, że trening i praca :D
@Hybu: w sumie to trening zaden, po prostu zmiana diety. ewidentnie wiecej energii, czystość umysłu (porównywalne z post-nut-clarity), a przy minimalnej redukcji chudniesz bez poczucia słabości. Do tego dieta w której można jeść bekon? C'mon!