Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojej dziewczynie chyba już całkiem przestało na mnie zależeć, znamy się 1,5 roku razem jesteśmy rok, ja ciągle mam uśmiech na twarzy jak ją widzę, cieszę się jak coś napisze do mnie. Zakochany jestem tak jak na samym początku, ona już przestała się starać, nie mówi, że mnie kocha, napisze rano przed pracą jakieś jedno zdanie typu znowu wstawać do roboty i siedziec tam 8 godzin. Po robocie nic nie napisze sama, zawsze to ja inicjuje rozmowy a jak pytam sie co sie dzieje, czemu nic sie nie odzywa to mowi tylko, ze jest zmeczona i sie jej nie chcialo ^^
Nie wiem, ja nie widzę u niej zadnej chęci bycia razem, juz sie nie stara tak jak to bylo na początku, mnie dalej trzyma to co było wtedy, przypominam sobie te chwile z początków i jakoś staram się być kochanym niebieskim, interesuje sie co u niej, czesto jej powtarzam ze ją kocham, no ciesze sie z niej po prostu
A teraz pytanie do was, odpuscilibyscie sobie ją na moim miejscu, czy jednak moglibyscie byc z taką osobą?
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Odpuścić i iść w swoją stronę?

  • Tak 84.5% (98)
  • Nie 15.5% (18)

Oddanych głosów: 116

  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy związek jest inny, ale jeśli twoja dziewczyna od zawsze taka była to bym się tym nie przejmował. Jeśli jednak zmalało jej zainteresowanie i widzisz wyraźną różnicę między tym co było a jest teraz to szczerze z nią pogadaj. Sam byłem kiedyś w tym miejscu, w którym ona teraz jest i wiedziałem, że to nie to i praktycznie to koniec, tylko ciężko było mi to przyznać mojej wybrance.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może ja trochę znudziles? Pogadaj z nią albo sam zaproponuj jakieś wspólne spędzanie czasu, taka druga randka czy coś innego i wtedy zobaczysz czy jak będzie fajnie i przyjemnie to zmieni nastawienie albo wszystko zdechnie :(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest ze wiekszosc zwiazkow przechodzi kryzys po roku trzech i siedmiu. jak duzy czy z obu stron itp to juz sa sprawy indywidualne.

pewne jest tylko to ze powinienes z nia szczerze pogadac bo jesli nie mozesz z nia gadac na takie tez tematy to ten zwiazek nie ma sensu. nad zwiazkiem wiekszosc par musi caly czas pracowac bo to nie jest sielanka i duzo bywa tych gorszych chwil
  • Odpowiedz
prawda jest ze wiekszosc zwiazkow przechodzi kryzys po roku trzech i siedmiu.


@kawalekpodlogi: skąd wziąłeś akurat te liczby? xD a może po dwóch latach, czterech i ośmiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czesto jej powtarzam ze ją kocham, no ciesze sie z niej po prostu


@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety uwielbiają wyzwania, jednym z nich jest to, aby partner powiedział, że je kocha. Tylko szkopuł w tym, że jak je usłyszą to spada ich zainteresowanie względem mężczyzny. Do tego stopnia, że Wasza relacja już ja znudziła, do tego stopnia, że wpadła w marazm.
Dlatego te słowa powinny padać bardzo rzadko. Bądź dla niej wyzwaniem, niech ona
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy się nie nauczysz, jak na wlasniej skórze nie doświadczysz. Jestem obecnie w 3 związku (może trochę mało żeby się wypowiadać, ale może komuś jednak pomoże). W poprzednich starałem się być czuły, miły bla bla. Ogólnie z perspektywy czasu niemalże nadskakiwałem. Nigdy nie będziesz na dłuższą metę interesujący dla kobiety jeśli podasz jej wszystko na tacy. To Ty masz możliwość dawkowania atencji dla niej, a co za tym idzie zmusisz
  • Odpowiedz